Centrum Tance logo
Vánoční balíček od Vendulky Pánkové Videolekce

Vánoční balíček od Vendulky Pánkové

(WI77087, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Vendulka vám pomůže odhodit zábrany při tanci v temperamentním tangu s vějířem a dopřeje vašim zádům přímo andělskou úlevu díky zdravotnímu cvičení. Vkročte do nového roku opět svěží! Vánoční balíček online od Vendulky Pánkové * Andělská úleva pro vaše záda* Odvaňte vánoční stres v orientálním tangu s vějířem Vánoční balíček… (pokračování níže)
Online lekce
Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

290 Kč

Vánoční balíček od Vendulky Pánkové O kurzu

Vendulka vám pomůže odhodit zábrany při tanci v temperamentním tangu s vějířem a dopřeje vašim zádům přímo andělskou úlevu díky zdravotnímu cvičení. Vkročte do nového roku opět svěží!

Vánoční balíček online od Vendulky Pánkové 
* Andělská úleva pro vaše záda
* Odvaňte vánoční stres v orientálním tangu s vějířem

Vánoční balíček obsahuje 2 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na Moje videolekce a následně na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora