Centrum Tance logo

Nabídka kurzů a lekcí

Dnes

Fit dance

úterý 31. 1. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Marta Herdegenová

Flamenco - Zorongo s vějířem

úterý 31. 1. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
mírně pokročilí a výše, lekce: 18 / 18
Centrum Tance Flora, Čáslavská 15, Praha 3
Martina Lohniská
Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Balet: mírně pokročilí a výše

úterý 31. 1. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
mírně pokročilí a výše, lekce: 18 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach
Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Jóga do kanceláře: začátečníci a výše

Plně obsazeno
úterý 31. 1. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 18 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach

Shuffle dance: středně pokročilí

úterý 31. 1. 2023 18:30–19:30 (60 minut)
středně pokročilí, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Martina Panochová

Salsa a karibský mix

úterý 31. 1. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
mírně pokročilí, lekce: 19 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Saša Rohlíková

Rozkveťte s orientálním tancem

úterý 31. 1. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 16 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Katka Derouet

PortDeBras: začátečníci a výše

úterý 31. 1. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 15 / 16
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Květa Hofnerová

Chi-toning: začátečníci a výše

úterý 31. 1. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Helenka Trnková

Bellydance Lab

úterý 31. 1. 2023 20:00–21:15 (75 minut)
pokročilí, lekce: 16 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Katka Derouet

Středa 1. 2. 2023

Balet: středně pokročilí

středa 1. 2. 2023 07:30–08:30 (60 minut)
středně pokročilí, lekce: 17 / 20
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach
Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Ranní jóga

středa 1. 2. 2023 08:30–09:30 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 17 / 20
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach

Jóga pro seniory: začátečníci a výše

středa 1. 2. 2023 09:30–10:30 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 17 / 20
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach

Fit dance

středa 1. 2. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Marta Herdegenová

Jemná jóga: začátečníci

středa 1. 2. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
začátečníci, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Flora, Čáslavská 15, Praha 3
Karolina Štraus Idris

PortDeBras: začátečníci a výše

středa 1. 2. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Květa Hofnerová

Chi-toning: začátečníci a výše

středa 1. 2. 2023 17:30–18:30 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Helenka Trnková

Zumba®

suplovaná lekce středa 1. 2. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
suplující: Daniel Kotrla

Orientální tanec Body & Mind

středa 1. 2. 2023 18:30–19:30 (60 minut)
pro všechny, lekce: 19 / 20
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Vendulka Pánková

Twerk fitness

středa 1. 2. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Martina Panochová

Balet: mírně pokročilí a výše

středa 1. 2. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
mírně pokročilí a výše, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Květa Hofnerová

Jin & Jang jóga

středa 1. 2. 2023 20:00–21:00 (60 minut)
začátečníci, lekce: 18 / 19
Centrum Tance Flora, Čáslavská 15, Praha 3
Karolina Štraus Idris

Shuffle dance: mírně pokročilí

středa 1. 2. 2023 20:00–21:00 (60 minut)
mírně pokročilí, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Martina Panochová

Čtvrtek 2. 2. 2023

Cvičení s Michalem pro všechny

čtvrtek 2. 2. 2023 08:00–09:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 3 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Michal Mach

Jemná jóga: začátečníci

čtvrtek 2. 2. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
začátečníci, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Flora, Čáslavská 15, Praha 3
Karolina Štraus Idris

Zumba® fitness

čtvrtek 2. 2. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Gabriela Posavádová

Shuffle dance: mírně pokročilí

čtvrtek 2. 2. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
mírně pokročilí, lekce: 20 / 21
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Martina Panochová

Vin Yin jóga

čtvrtek 2. 2. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 19 / 21
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
Helenka Trnková

Muzikálový tanec

čtvrtek 2. 2. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
pro všechny, lekce: 20 / 20
Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
Lukáš Prokop

Contemporary dance

čtvrtek 2. 2. 2023 19:00–20:00 (60 minut)
začátečníci a výše, lekce: 17 / 18
Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
suplující: Kateryna Popdyakunyk
ksm6b