Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Profesionální tanečnice, choreografka, režisérka a moderátorka.

  Vystudovala tanec a choreografii na taneční škole Broadway Dance Center v New Yorku. V roce 2008 se podílela na vzniku projektu The Freakshow, kde působila jako tanečnice a choreografka. Od roku 2009 je součástí JAD Dance Company by Yemi AD. V letech 2011 a 2012 absolvovala světové turné amerického zpěváka Kanye Westa.

  Od roku 2017 je ambassadorkou značky Adidas Originals.

  Jako choreografka a tanečnice spolupracovala se spoustou zajímavých osobností i u nás. Podílela se na řadě zajímavých projektů – opening pražského koncertu Pussycat Dolls, Choreografka Mikolase Josefa na Eurovision Song Contest 2018, TV show T-Music Dance, spolupráce s DAMU, Divadly Studio Dva a Činoherní Klub, Sensation White, Quixiano, KVIFF, Show Jana Krause, a další.

  Když zrovna netančí nebo nechoreografuje, tak režíruje projekty jako Teniskology, Reebok Yoga Sensation v O2 aréně, NYE v Hiltonu, konference pro firmy jako MSD, Coca Cola, Engage Prague etc.

  Diváci si jí mohli všimnout v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde je hlavním choreografem. A společně s Liborem Boučkem a Leošem Marešem moderovala pořad “1 Proti Všem”.

  V tanci ji baví vše nové a propojovat zdánlivě neslučitelné styly a techniky. Vytvořila si svůj vlastní taneční styl „MTV style“, který využívá street dance techniky, jazz, dancehall a vychází z propojení komerčního a uměleckého vyjádření pohybu.

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového