<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
  • comment O lektorovi

    Angeé není jen tanečnice, ale také zpěvačka ve skupině basix.

    Jsem člověk, co miluje tanec a hudbu. Musím stále něco dělat, jsem tak trochu workoholik, dlouho nevydržím sedět na jednom místě a nejvíc mě naplňuje něco vymýšlet a tvořit. S tancem jsem začala ve 12 letech v TS Echo Praha (nynější BDS Academy). V New Yorku jsem jako ISVP student vystudovala Broadway Dance Center, kde jsem se věnovala baletu, jazzu, moderně, hip-hopu, street jazzu, dancehallu,… V roce 2008 jsme založili projekt The Freakshow, ve kterém jsem byla nejen členem, ale i choreografem. Tento projekt vlastně vyprofiloval můj nynějši taneční styl, který učím. Od roku 2009 jsem součástí JAD Dance Company by Yemi AD.

    2011/2012 jsem absolvovala evropské a australské turné amerického zpěváka Kanye Westa. Participuji také ve virálním flash mob videu Kanye Westa „Dancers in flight“.
    Jako choreografka a tanečnice jsem spolupracovala se spoustou zajímavých lidí – například Karel Gott, Victoria, Mista, Ben Cristovao, Gogoosh, Turbo T. Double, Vypsaná fixa, Tonya Graves, Phats and Small, Verona a podílela se na spoustě zajímavých projektů a eventů – opening pražského koncertu Pussycat Dolls, TV show T-Music Dance, spolupráce s DAMU, Český tučnák, Sensation White, Quixiano, KVIFF, Face of The Year, Show Jana Krause, NYE Hilton, Metropole Zličín fashion shows.

  • assignment Kurzy 3