• O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Krásný den přeji a tímto bych vás chtěla pozvat na své kurzy, něco nového se naučit, pobavit se a užít si radost z pohybu. Moje jméno je Lucie Hebedová a narodila jsem se 3. 9. 1982 v Brně. Tanec je součástí mé bytosti a ráda vám předám vše co dovedu.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Posledním stylem, kterému jsem se začala věnovat je bezpochyby flirt dance, od roku 2010 jsem se v něm vzdělávala pod vedením lektorů CT, zejména Lucie Šilerové, ale i dalších vynikajících tanečnic.
  Od roku 2009 se věnuji studiu tance zouk, nejprve pod vedením manželů Lužných, kterým vděčím za mnohé a po sléze i významných zahraničních lektorů jako je Solange a Berg Dias, Pasty a Josta a mnoho dalších. Účastnila jsem se například 2010 - 1st international ZOUK & LAMBADA congress in Brno, dále Zouk & lambada weekend with Berg & Solange.
  Od roku 2006 se věnuji salse, učila jsem se od velkého množství lektorů a skvělých tanečníků. Od téhož roku se účastníme s partnerem Mistrovství ČR v salse.
  Mezi lety 2003 a 2006 jsem se věnovala studiu flamenca a to zejména pod vedením lektora Marka Tomasse.
  Mou nejdelší zálibou a koníčkem jsou společenské tance, které jsem začala studovat v roce 2000. Učila jsem se od mnohých a doufám že mi ostatní prominou když zmíním jen některé, jako je například Lenka Přibylová, Milan Bačiak, Renata Mrázová. Trénovala jsem pro výkonostní třídu B.
  Člověk se pořád učí a já se snažím i nadále vzdělávat ve všech tancích které vyučuji.Výuka je pro mě neobyčejně naplňující činností a pedagogické vzdělání, které mám mi pomáhá hledat cestu ke každému z tanečníků, navštěvujících mé kurzy zvlášť a vytvářet tak prostor pro každého a všechny dohromady.

  Úspěchy

  2013  Mistrovství ČR v salse - sólo ženy - 3.místo
  2013  Nominace na Mistrovství světa v párové salse
  2011  Mistrovství ČR v salse – 2. místo
  2008  Mistrovství ČR v salse – 5. místo
  2007  Mistrovství ČR v salse – 6. místo
  2006  Mistrovství ČR v salse – 5. místo

  Koncept lekcí

  Tanec je nádherné umění a ráda bych předala ne jen techniku a choreografie, ale i lásku k tanci. Každý styl který učím je jiný, proto se maximálně se snažím o individuální přístup k tanečníkům. Každý má jiné potřeby, schopnosti a pocity spojené s tancem a každému taky sluší trošku něco jiného a to je to co se pokouším spolu s tanečníky na svých kurzech hledat.
  Ve svých lekcích pro sólové tanečnice se snažím, mimo základní techniky, během semestru naučit alespoň dvě či tři choreografie, které jsou založené na různých hudebních a pohybových stylech, takže si každá tanečnice přijde na své.
  Zcela jiný přístup volím v případě párových kurzů, kde za klíčové považuji taneční vedení a interakci v páru. Proto učím výhradně s partnerem a spíše menší množství párů najednou. To nám jednak umožňuje důkladně se věnovat každému páru a přitom postihnout tanec jak z pozice tanečníka, tak tanečnice. Našim cílem je, aby si každý absolvent kurzu byl schopen zatančit na libovolné společenské události. Spíše než choreografii upřednostňujeme jednotlivé tanční figury, které je možné libovolně kombinovat.

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Standarním a latinskoamerickým tancům jsem doslova propadla a to už dávno, ale více jsem se jim začala věnovat až v roce 2000. Po společenském tanci přišlo flamenco, salsa, zouk a pak ještě flirt dance. Každý tanec, který jsem se učila mi dal něco krásného a důležitého a i když jsem stále věrná společenským tancům, s velkým potěšením využiji možnost, naučit se nebo aspoň přičichnout k dalšímu tanečnímu stylu. Tanec je pro mě něčím neobyčejně naplňujícím, je to životní styl, názor či filozofie. Je to způsob, jak předat nějaké sdělení, vyjádřit vlastní emoce, vytvořit něco krásného a dokonce si i jistým způsobem odpočinout odpočinout.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…