Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Alena Skotáková je odbornou asistentkou na Fakultě Sportovních Studií v Brně. Učí zde rytmickou gymnastiku a tance. Od dětství se věnovala sportovní gymnastice a později přešla k tanci. Vyzkoušela různé žánry – od klasického a lidového tance až po členství v taneční skupině moderního a současného tance.
  Momentálně tráví nejvíce času se svými dvěma dětmi.

  Lektorku naleznete taky na facebooku a ukázku její hodiny ZDE.

  Poweryoga ji před deseti lety oslovila na jednom z navštěvovaných seminářů a od té doby se jí intenzivně věnuje jako lektorka.
  Nový styl Body and Mind Port de Bras ji zaujal hlavně pro spojení tance a zdravého cvičení. Už po několika málo lekcích pocítíte změnu. Plynulé sekvence pohybů protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a klouby, posilují veškeré ochablé svalstvo, celkově zlepšují držení celého těla, zdokonalují pohybové stereotypy a zlepšují koordinaci pohybu.  

  O svých hodinách říká: 
  "Doufám, že v nich naleznete harmonii nejen fyzickou ale i psychickou. Že si odpočinete od všedních starostí a příjemně se naladíte na další dny. Že budete chodit rádi a že Vám bude dobře na těle i na duši. Těším se na Vás."

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového