• O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Dobrý den všem, jsem Pepa Houser a rád vás všechny uvidím na svých lekcích. Tanec je součástí našeho života od nepaměti. Pojďme se tedy něco málo naučit i my...

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  - od 2010 - swing a příbuzné tance, zejména na taneční scéně v Brně
  - 2003 - 2006 - Flamenco pod vedením Marka Tomasse
  - od 2001 - salsa - za všechny lektory alespoň Willi Zamora
  - od 2000 - společenský tanec všech typů (STT, LAT, salsa a karibik, polka, swing, charleston, flamenco, tango argentino, country,...) v taneční škole A. & A. Mědílkovi Zlín, mnoho soustředění s lektory jako Igor Henzély, Kateřina Holíková, Viktor a Jana Jančovi, Jaroslav Košťál, Petr a Gabriela Nečasovi,...

  Úspěchy

  2011 Mistrovství ČR v salse – 2. místo
  2010 Mistrovství ČR SUT plesových formací - semifinále
  2010 Regionální kolo FTM v plesových formacích - 1. a 3. místo
  2008 Mistrovství ČR v salse – 5. místo
  2007 Mistrovství ČR v salse – 6. místo
  2006 Mistrovství ČR v salse – 5. místo
  2003 Mistrovství ČR SUT plesových formací - semifinále

  Koncept lekcí

  Mým cílem je naučit každého tančit tak, aby se nemusel bát tančit na plese, svatbě či společenském večírku, aby ho tanec bavil a pokud chce, aby dosáhl maxima svých schopností. Každý člověk je individualita a potřebuje trochu jiný přístup. To je základním principem všech mých hodin. Někdo potřebuje názornou ukázku a klidné vysvětlení, jiný ocení spíše přísnost nebo naopak laskavé slovo a povzbuzení. V tom se snažím přizpůsobit každému návštěvníku svých kurzů.
  Ve výuce tance se soustřeďuji především na párové tancování, které má svá specifika. Spíše než na dané choreografii je založeno na vzájemné interakci obou tanečníků v páru, přičemž role muže a ženy se významně liší. Proto také učím párové lekce výhradně s partnerkou - nejen, že tak máme více času na každého tanečníka, a jsme schopni každou figuru názorně ukázat v páru, ale můžeme také lépe vysvětlit odlišnosti v provedení u tanečníka i tanečnice.

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Za dvanáct let, co se tanci věnuji, se stal nedílnou součástí mého života. Poznal jsem jeho prostřednictvím desítky, ba stovky skvělých lidí a jejich prostřednictvím úžasnou plejádu tanečních stylů a variací. A pokud se ptáte, proč zrovna společenský tanec - inu, "Člověk je tvor společenský".

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…