• O lektorovi

   

   

  Ahoj všem, jmenuji se Wendy!

  Jsem vášnivá tanečnice, inspirativní lektorka a kreativní choreografka specializující se na street dance.

  Od malička mě baví tanec. Moje cesta začala jazz-baletem v břeclavské taneční škole. Pak se stalo mým tanečním domovem Brno, kde jsem se připojila k taneční skupině EGO Dancers a získala tituly mistryně ČR, Evropy a dokonce světa ve street dance show formations. 

  Moje dobrodružství pokračovalo tvorbou tanečních vazeb a účinkováním v hlavních rolích tanečních shows v Janáčkově divadle a v Huse na Provázku. 

  Učila jsem se od nejlepších českých i zahraničních lektorů - všechno od contemporary, hip-hopu, přes house dance, voguing, high heels až po femme - tanec, který miluji pro jeho ladnost a sexy drive. 

  Už více než 10 let učím v Centru Tance a mými kurzy prošlo téměř 500 tanečníků v rámci street dance, dancehall, shuffle a street femme.

  Na lekcích Street Femme, kombinujeme streetové taneční techniky s moderní popovou hudbou. Tento styl je pro každého, kdo miluje tanec. 

  Přidej se k nám!

  Vzdělání

  Archie (wackin‘, vogue), Henry Link (hip hop), Ian Eastwood (USA - hip hop/choreo), Hiro (house dance), John Agesilas (fusion jazz), Ambra (choreo), Mariel Martin (choreo), Niki (dance hall), Miho (hip hop), Alex Bullón (hip hop, r’n’b choreo), Gus Bembery (street choreo), Karon Lynn (femme), Kashmir (house dance,lofting), Byron (house dance), Martina Pirná (jazz), manželé Sejkorovy (kubánská salsa), Sanchez (CZ - hip hop,house dance), Minica (UK - hip hop,wack), Tomo (D2XS CZ - wack,hip hop,street), Tess (house dance), Zizou (street dance), Javier NINJA (vogue), Amy Secada (Afro-house, dupstep), Yass (hip hop),  Princess Lockeroo (waacking), Rabah (house dance), Svatava Kobzová (ragga)

  Úspěchy

  - 2014 - finalista v taneční soutěže TSR 2014 v kategorii street dance
  - 2013 - hlavní role v taneční show 2013: Dance Odyssey v divadle Husa na provázku
  - 2009 a 2010 - hlavní taneční role v divadelních show "Saltó, ergo sum" a "Elements of Dance" – Janáčkovo divadlo v Brně
  - 2010 - Mistryně ČR Street Dance Show groups
  - 2009 - Vícemistryně Evropy Street Dance Show groups
  - 2008 - Mistryně světa Street Dance Show Formations
  - 2008 - Vícemistryně světa Street Dance Show groups
  - 2007 - Vícemistryně světa Street Dance Show groups
  - 2007 - Mistryně ČR Street Dance Show groups
  - 2006 - Mistryně ČR Freestyle Formations

  Koncept lekcí

  Taneční lekce zahrnují krátkou protahovací rozcvičku a taneční choreo, případně výuku základních pohybů a kroků daného tanečního stylu. V hodinách se zaměřuji jak na správné provedení a techniku tance, tak na to, aby každý objevil sám sebe a zjistil, jaký styl mu vyhovuje, a ve kterém se nejlépe realizuje a cítí. Mé taneční lekce se hodí pro tanečníky všech věkových kategorií i pohlaví. Naučíte se vybraný styl tance od úplných základů po profesionální provedení.

   

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…

  yu4s7