Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Jmenuji se Kara a narodila jsem se v Praze. Mezi mé koníčky patří hudba, četba, lyžování, cestování, film, turistika za gurmánskými zážitky, potápění a lektorování. Od začátku roku 2011 učím v Centru Tance styly pole dance.

  V lekcích se snažím najít ten správný a individuální přístup ke každému klientovi tak, aby všichni odcházeli s dobrým pocitem z aktivního odpočinku. Je to taková detektivní práce - pomoci každému odhalit tu nejmenší chybičku, aby pak přišla obrovská pochvala - a to mě na tom baví nejvíc.

  Přijďte společně se mnou zapomenout na všední starosti a odreagovat se moderním a neokoukaným způsobem.

  Motto: Život se musí prožít, ne přežít! 

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  • Certifikát instruktor pole dance & fitness s akreditací MŠMT
  • Certifikát instruktora fitness

  Mé taneční vzdělání v letech:

  Momentálně je taneční úroveň v ČR natolik vysoko a plná kvalitních a profesionálních lektorů, že není třeba chodit daleko a nejčastěji trénuji s Růženkou Kunstýřovou, Sarou Puchowskou, Terezou Štrobovou nebo Denisou Dejsun.
  2009-dosud Pole dance
  2009-2010 Irské tance
  2008-2010 Lady sexy dance
  2007-dosud Lady latin dance a párová latina
  2003-2004 Taneční rock´n´roll ve formaci
  1997-2011 1. soukromá taneční konzervatoř, obor Klasický tanec (balet)
  1991-1997 ZUŠ, předmět Klasický tanec

  Koncept lekcí

  Pole dance

  Na první lekci se nejdříve seznámíme spolu a poté hned se základy bezpečnosti a s tyčí samotnou. Po rozehřátí, protažení a zaktivování svalů se plynule přesuneme ke spinům a trikům - to už za sebou máme několik lekcí, tyč nás baví a jsou vidět pokroky! Na konci kurzu se díky zvládnutí správné techniky vidíme v zrcadlech třeba i hlavou dolů. Na lekcích nebude chybět ani choreografie, která propojí naučené triky. Na konci každé hodiny zařadíme uvolňující strečink, aby svaly nebolely.

  Pole fitness

  Zde kladu důraz na aktivní práci horní poloviny těla za pomocí prvků Pole dance a tyče. Začátek lekce je věnován zahřátí a protažení, závěr naopak rozvíjení flexibility a posilování. Lekce jsou vhodné pro každého, kdo chce netradičně posilovat a cítit se při tom sexy.

  Pole dance light

  Zde mám naopak prostor na propojování prvků Pole dance tanečními choreografiemi, které nenápadně pomohou posílit horní polovinu těla. Zaměřuji se na individuální přístup tak, aby základy Pole dance zvládl opravdu každý. Limitem není ani postava, ani věk. Lekce jsou určeny všem, kdo chtějí rozvíjet svoji tanečnost a při tom postupně získávát na síle.

   

  Úspěchy

  • 4. místo MČR Pole Art 2018 kat. profi - říjen 2018
  • 2. místo Pole Theatre Polsko kat. semi-pro - září 2017
  • 4. místo MČR Pole Art 2017 kat. profi - září 2017
  • 4. místo Fusion Pole Battle League - únor 2016 
  • 5. místo Pole Battle League - říjen 2015
  • 1. místo Freestyle Pole Battle - srpen 2013
  • porotce X-mas Cup - prosinec 2015
  • vystoupení pro ČSOB, FN Motol a další

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Tanci se věnuji od šesti let, začínala jsem tehdy s baletem a postupně jsem vyzkoušela další různorodé styly. Nakonec jsem se našla v latinskoamerických tancích a pole dance. Moje taneční závislost je lehce patrná, taneční tyč byla prvním kusem nábytku, který jsem koupila do nového bytu.
  Právě se aktivně vzdělávám a rozvíjím své dovednosti na tyči a každý pokrok je pro mě velkou motivací. Stejně tak mě neuvěřitelně baví vidět pokroky svých klientek, což je také obrovskou motivací pro další práci.

  Něco navíc: Objednejte si jedinečnou show na Vaši party! - www.tanecnishow.cz

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového