• O lektorovi

  Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu. 
  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v originálním pohybovém divadle Veselé Skoky, spolupracuji  s pražským divadlem Kampa.
  V současné době se věnuji hlavně cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění těla i mysli. Zajímám se nejvíce o jógu ve všech jejich podobách.  Jóga je pro mě nekonečnou životní cestou, stále je v ní co objevovat, zdokonalovat a je příjemné cítit, jak to člověku a celému tělu prospívá. Pořád se vzdělávám, navštěvuji workshopy  zahraničních, ale i českých  lektorů, každý den se snažím mít svou vlastní jogovou praxi. Své zkušenosti ráda předávám klientům na svých lekcích.Jsem součástí školícího týmu v Power yoga akademii a školím nové lektory power jogy. Vážím si toho, že práce je mým koníčkem a že se jóga stala mým životním stylem. Díky józe jsem lépe porozuměla svému tělu a také se naučila "vypnout" relaxovat. Přijďte to vyzkoušet i Vy! Těším se na Vás!

  Koncept lekcí

  Power jóga
  Lekce jsou pro všechny, kteří pro sebe chtějí něco udělat a nemají vážný zdravotní problém. Jde o dynamickou jógu upravenou pro dnešní způsob života. V power józe se jednotlivé pozice vypůjčené z jógy dynamicky střídají. Přechody mezi jednotlivými pozicemi jsou ale plynulé bez spěchu a stresu.Pravidelné cvičení Power jógy působí preventivně proti bolesti zad, zpevňuje, protahuje a zároveň uvolňuje celé tělo, působí dobře na psychiku, naučí Vás správně dýchat a navíc zlikviduje pár kalorií!

  Jóga pro zdravá záda
  Lekce jsou pro všechny, kterým záleží na správném držení těla a na zdravé, pružné a bezbolestné páteři. Jednotlivé cviky vycházejí  především z jogy a ze systému rehabilitačních  cviků L. Mojžíšové. Zaměříme se na preventivní protažení a zároveň posílení zad, a s nimi souvisejících partií. Velký důraz je kladen na to, aby byly cviky prováděny správně a byly tak přínosem pro každého.

  Jóga pro těhotné
  Lekce jsou vhodné pro nastávající maminky. Jde o jemné cvičení, které pozitivně ovlivní těhotenství a porod. Naučíte se správně dýchat, pracovat s vlastním tělem a myslí. Cvičení přináší uvolnění, protažení i posílení svalstva, snižuje bolesti zad, zvyšuje energii a odbourává stres.

  Dance jóga
  Lekce jsou pro všechny, které zajímá spojení jógy, tance a příjemné hudby. Základ dance jógy tvoří pozice z jógy, které jsou pospojovány tanečními prvky a tak se můžete těšit na "tanečně jogovou" choreografii. Naučíte se správné držení těla, jemnou formou zpevníte, posílíte a zároveň protáhnete celé tělo. Na konci lekce nebude chybět ani závěrečný strečink.

  Chi-toning
  Lekce jsou určeny pro všechny, kteří pro sebe chtějí něco udělat. Jedná se o dynamické a zároveň uvolňovací cvičení, které vhodně a plynule kombinuje prvky z power jógy, pilates, pěti Tibeťanů a strečinku.Chi-toning vede ke zlepšení síly, rovnováhy, pohyblivosti a vnitřní energie, zlepšuje také držení těla, ohebnost a dýchání. Lekce probíhá v doprovodu příjemné hudby, která dotváří celkový požitek z pohybu.

  Jin jóga

  Jedná se o opravdu velmi jemnou a klidnou jógu vhodnou pro každý věk. Dalo by se říci, že je jin jóga je protipól dynamických stylů jógy a současně jejich dobrý doplněk. Díky výdrži v jednotlitvých pozicích, ve kterých se zůstává podstatně déle - i několik minut - dochází k procvičení a posílení vazivových tkání, které se nacházejí až pod povrchovým svalstvem. I tyto tkáně je potřeba protahovat, posilovat a uvolňovat. Na ně se právě jin jóga zaměřuje. Jin jóga přináší do života rovnováhu a harmonii.

  Vitální jóga

  Vitální joga je jemná jóga zaměřená na rozproudění lymfy a povzbuzení metabolismu. Klidné a pomalé provádění pozic současně s dechem utváří sestavy, které jsou vhodné pro proudění lymfy, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému. Vhodná a cílená hormonální regulace pomocí jógových ásan a dechu, která cvičením jógy nastává, je výhodným benefitem nejen pro ženy.

  Milé ohlasy našich klientů

  "Hezký podvečer, musím napsat hned, jak jsem plná zážitků, protože ta hoďka s Petrou a power jógou z přímého přenosu byla prostě super!! Moc děkuji za tuto možnost a ráda ji v prosincových lekcích opět využiji. Iveta V."

  Vzdělání  

  Power yoga akademie (PYAK) seminář Jin joga
  Power yoga akademie (PYAK) seminář Jóga pro těhotné
  Power yoga akademie (PYAK) Uměni jogového dotyku a asistence v asanách
  Power yoga akademie (PYA) seminář Vitální joga
  Power yoga akademie (PYA) workshop jóga pro zdravá záda
  Power yoga akademie (PYA)  seminář Master training power jógy
  Power yoga akademie (PYA)  instruktor Power jógy
  Power yoga akademie (PYA)  seminář Prána Flow jóga
  Power yoga akademie (PYA)  seminář Technika pozic a tvorba sekvencí
  FISAF joga pro těhotné sytém A.Smékalové
  FISAF Vinyasa joga 
  FACE CZECH PortDeBras basic
  FACE CZECH  PorTDeBras Par Terre
  FACE CZECH PortDeBras intermediate up date
  FACE CZECH PortDeBras progrressions advanced level 3
  FACE CZECH Chi-toning basic
  FACE CZECH Dance joga 

  Prague Spirit festival 4. ročník (workshopy pro lektory, lekce yogy pod vedením lektorů: Dechen Thurman,  indický mistr Venkatesh, Jessica Stickler, Rebecca Halls), vinyasa yoga J.Higgins, Yoga Reebok  Sensation O2 Arena, lekce yogy v New Yorku studio Yoga Agora,  workshop Acroyogy  Jacob Handwerker,  vinyasa yoga  David Vendetti, seminář Acro yogy Colins Ouma a Anie Svobodová, seminář joga pro zdraví Milan Galata, seminář balanční  pozice  Rashida Smith, spolupráce s fyzioterapeutkou Lenkou Zajícovou (systém L.Mojžíšové), Cat Alip Douglas seminář Your body Your mind,  workshop Godfrey Devereux meditace pohybem, V. joga Dnes konference, seminář Spirální jógy s Marcelou Mikešovou a Kamilou Neumannovou, intezivní víkendový seminář hatha jogy indický mistr Venkatesh, workshop power joga master class and Long Slow Deep Bryan Kest, Prague Spirit festival 5. ročník (lekce Jessica Stickler, Twee Merrigan), víkendový kurz prana vashya jogy ( P.Smil), víkendový kurz hormonální jogové terapie ( P. Rožumberká), workshop vinyasa jogy ( Erica Jago), rasa vinyasa joga day Amsterdam ( Shiva Rea), workshop prana flow yoga Londýn (Shiva Rea), intenzivní kurz prana vashya joga (Vinay Kumar), 10 denní meditační kurz vipassana v ČR.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…