• O lektorovi

  Zajímá vás, jak se Kuba dostal od gymnastiky k pole dance a pole fitness a jak dlouho už učí v Centru Tance? Koukněte na jeho videomedailonek.

  Motto: It's not about time, it's about quality. /Není to o čase, ale o kvalitě/

  Koncept lekcí

  Každá hodina musí mít spád. Je to jako s filmem - když ztratíte linku, už vás to nebaví. Proto je pro mě důležité, aby všichni nejen opakovali, ale i chápali to, co a jak dělají. Potom je daleko jednodušší navazovat a učit se další a složitější prvky. I vidina pokroku žene k daleko větší snaze a lepším výsledkům.

  Pole fitness je skvělá průprava pro taneční hodiny, kde je třeba již mít nějakou sílu. Ta se hodí pro větší jistotu v různých prvkách a kombinacích, ale je dobrá i pro lepší zážitek z hodiny. Nikoho přeci nebaví, když se mu nedaří.
  Proto jsou moje hodiny zaměřené na zvládnutí základních úchopů a získání síly a koordinace. Cvičení není jen o těle, ale i o hlavě. Proto se ji naučíme taky během cvičení trochu zapojovat. Člověk pak zjistí, že se není čeho bát a vysněný prvek je blíž, než se zdá.

  Pole fitness drill je intenzivní cvičení, kde se opravdu zapotíme. Hodiny jsou dobré pro někoho, kdo se sportu nebojí a zvládne rychlejší tempo. O to větší radost pak budete mít, když uvidíte, že úměrně k vaší snaze přichází i výsledky. 

  Milé ohlasy našich klientů 

  "Dobrý den, včera jsem se zúčastnila poprvé Pole fitness s Jakubem. Chtěla bych moc poděkovat, byl to opravdu super zážitek a těším se na další lekce, jenže bohužel až 2.11. protože děti mají podzimní prázdniny. :) Přeji hezký den Ewa W."

  "Dobrý den, věnuji se pole dance už nějakou dobu, vystřídala jsem několik trenérů. Nyní chodím na kurzy ke čtyřem trenérům souběžně a musím říct, že Váš Jakub Mihalko je s přehledem nejlepší ze všech. Je opravdu skvělý. Jak se individuálně každému podle svých možností a schopností věnuje, jak vysvětluje a dbá na techniku, jak pomáhá posouvat se.... 3 roky jsem nemohla prolomit jeden prvek a s Kubou jsem ho udělala za 5 minut!!!! I když na jiných lekcích (v jiném studiu a s jiným trenérem) mi nějaký prvek nejde, vím, že díky Kubovi se ho naučím. A opravdu to potom tak je! Potvrdilo se mi to už vícekrát. Je vážně skvělý a chtěla jsem, aby se to vědělo i dál mimo stěny našich kurzů. :) Děkuji, Simona F."

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Pole dance se věnuji od roku 2010 pod vedením Růženky Halamkové, která je pro mě velkým vzorem i inspirací. Proto mě tyto hodiny baví nejen navštěvovat jako student, ale také vést je jako lektor a předávat své znalosti dál. Mám tak skvělou možnost vidět výuku z obou stran a stále hledat způsoby, jak se zlepšit a mít co nabídnout.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…