Centrum Tance
 • O lektorovi

  Nivedita Badve je mladá dynamická učitelka indických tanců. Pochází ze státu Maharasthra, z města kousek od dynamické Bombaje, státu, který spojuje to nejlepší ze severu i jihu Indie. Od útlých dětských let se učila klasickému indickému tanci bharatanatyam a folklórním tancům Maharasthry a přilehlých států: Lavani, Garba a Ganghra. Tanec si zamilovala do té míry, že se rozhodla jej dělat profesionálně. Vvystudovala Univerzitu v Puně v oboru tanec. Uz na škole  patřila k vynikajícím žačkám a nyní sama působi jako učitelka.

  Nivedita je neformální a optimistická učitelka a velice kreativní choreografka. Miluje práci s nadšenými lidmi. Folklórní tance Indie jsou dynamické a hravé a zpravidla odráží každodenní činnosti – práci na poli, v kuchyni i na dvorku. Již po prvních několika taktech se přenesete do kořením provoněné slunné a neuveřitelně barevné Indie.

   

  Nivedita Badve is a young dynamic teacher of Indian dances. She was born in Maharasthra, in a small city near the dynamic Mumbai, the state which blends the best from the South and the North India. Since her very childhood, she was learning the classical dance bharatanatyam as well as the folk dances of her place and surroundings: Lavani, Garba and Ganghra. She fell in love with dance so much that she decided to do it professionally; she completed a master degree in the University of Pune. She belonged to the best students and now, she is a teacher herself.

  Nivedita is an unformal and optimistic teacher and a very creative choreographer. She loves working with enthusiastic people. The folk dances are dynamic and playful a and they usually reflect the daily life activities – like the work on fields, in the kitchen or at the backyard. The first few beats will bring you to the incredibly colourful India, full of Sun and fragrance of the spices.

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového