<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
 • comment O lektorovi

  Tanci se věnuji již od ranného dětství. Od té doby jsem vyzkoušela mnoho jeho odvětví a různých sportovních aktivit. Ale jen tanec Vám dodá tu nejpozitivnější energii, kterou budu společně se svými zkušenostmi předávat na svých hodinách.

  Fit balet

  Fitbalet vychází ze základních prvků klasického baletu, jogy, pillates a je propojen posilovacími prvky. Toto cvičení je navrženo tak, abyste dosáhli postavy a formy tanečníka. Předešlé zkušenosti z baletu nejsou nutné. Tento styl je dostupný široké veřejnosti. Cvičit se může u tyče i bez ní. Nevyžaduje speciální taneční obuv.

  Dosažené vzdělání

  Studium na Taneční konzervatoři v Praze.
  Angažmá v baletním souboru Jihočeského divadla České Budějovice, Black Theatre Ta Fantastika Praha, Balogh - Ballett Prag a další.

  Úspěchy, na které jsem hrdá

  Během angažmá v tanečních souborech, jsem měla příležitost si zatančit např. v představení Labutí jezero - Pas de quatre, v Kouzelné flétně - Papagenu v choreografii Jozefa Bednárika, nebo v Popelce - Indickou princeznu.

 • assignment Kurzy 4