• O lektorovi

  Miluji to, co dělám, proto se stále snažím, lásku k tanci a k cvičení, lidem předávat. Klienti si mohou na mých hodinách duševně odpočinout, naučit se pracovat se svým tělem a posouvat i své možnosti.

  Více o mně se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru.

  Dosažené vzdělání

  • Studium Taneční konzervatoře v Praze 
  • Kurz Trenér Zdravotní tělovýchovy
  • Instruktor Jógy

  semináře/workshopy:

  • Základy psychosomatiky
  • Jóga pro děti
  • Tanec jako terapie
  • Pilates, Total barre
  • Zdravotní cvičení

  Úspěchy, na které jsem hrdá

  Angažmá v divadle např: Jihočeské divadlo, Divadlo Ta fantastika, zájezdové divadlo Roberta Balogha. Vedení tréninků pro krasobruslaře, vedení kroužku Dětské jógy pro předškolní věk, spolupořádání uměleckých akcí pro tanečníky Centra Tance i mimo je.

   

  Milé ohlasy našich klientů 

  "Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velké díky Evě Šebestové za uplynulý protančený semestr s Contemporary, který vyústil včerejší besídkou. Moc jsem si užila celý kurz i sobotní akci, která byla perfektně zorganizovaná a nesla se v příjemné atmosféře – proto moc díky. Myslím, že měla úspěch jak u účinkujících, tak návštěvníků, soudě minimálně dle potlesku a účasti na worshopech. K. K."

  "Rád bych proto tímto způsobem poděkoval lektorce Evě Šebestové, pod jejímž vedením jsem kurz Contemporary Dance absolvoval. Prvotní vnitřní nejistotu vystřídala značná píle, kterou bylo třeba kurzu věnovat. Kurz je lektorkou veden se zájmem, profesionálně, s velmi vyváženým a citlivým způsobem, respektující všechny účastníky bez rozdílu. Obsahuje řadu prvků pro nepravidelné frekventanty, které jsou velmi praktické a užitečné i pro stálé účastníky, mající v kurzu svou průřezovou choreografii. Absolvoval jsem již kurzy nebo workshopy u jiných tanečních škol a absolvovaný kurz u Vaší organizace patří mezi ty, které bych jednoznačně doporučil. Jan B."

  "Dobrý den, ráda bych poděkovala za včerejší skvělé semináře na piruety a špičky s Evou Šebestovou. Moc jsme si to s Evou užily a doufáme, že se povede otevřít v budoucnu celý kurz. Už je nás celkem dost pokročilejších a mrzí nás, že se stále otevírají kurzy jen pro začátečníky nebo mírně pokročilé, kde na tyto zajímavější techniky není dost prostoru. Už se moc těšíme na další plánované semináře. M. H."

  "Dobrý den, ráda bych poděkovala za uvedení kurzu Piruety a Základy na špičkách!! Kurz je úžasný a hlavně velmi motivující a zábavný. Umožňuje i nám amatérům cítit se na chvíli jako hvězdy :-) A o tom to je, užíváme si to. Radka"

  Život v kostce

  Byla jsem živé hyperaktivní dítě, se kterým si rodiče už nevěděli rady. Bavila mě atletika a tanec. Následná životní cesta, byla jedna velká náhoda. Dnes už vím, že se bez tance a cvičení neobejdu. Často říkávám, že učení k pohybu druhých a sebe sama, je pro mě nutnou duševní relaxací.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…