<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Vzkaz pro klienty:

  V dnešním uspěchaném světě každý potřebuje svou chvilku, kdy se může odreagovat od všech každodenních problémů. Tou mou chvilkou jsou právě hodiny s orientálním tancem. Když tančím, cítím se dobře – tanec je pro mě o pocitech, které jsou často až nepopsatelné.

  Přeji všem tanečnicím, aby v tanci našly vše, co v životě hledají, a také, aby se skrze něj mohly vyjádřit. 

  Vzdělání:

  Za tu dobu, co tančím orientální tanec, jsem se setkala s mnoha světoznámými lektory, jako jsou Tito, Aida Nour, Serkan Tutar, Osama Emam, Nour… Ale největší inspiraci nacházím u našich českých a slovenských tanečnic – Lenky Badriyah Zychové, Šárky Martinákové, Shereen a mnoha dalších. Můj největší dík však patří Kathreen Derouet (Katka Krejčová), která je nejen moji největší taneční múzou, ale i člověkem, který mě naučil, že tanec je život.  

  V rámci svého vzdělávání jsem si kromě pravidelných kurzů a různých seminářů prošla i vzdělávacím programem Master of Bellydance a Teorie a praxe orientální tanečnice. 

  Úspěchy:

  V součastné době jsem členkou týmu Art Bellydance a jejich tanečního představení Dreams Come True. V roce 2013 jsem měla tu čest zatančit si společně s Top Czech Bellydance Stars na veletrhu Dance Life Expo. Dále jsem obdržela titul druhé viceMISS ORIENT 2011.

  Koncepce lekcí:

  Mé lekce jsou pro všechny, kteří milují tanec a to zejména ten orientální. Cílem všech kurzů je, abyste po jeho ukončení měli pocit, že jste se opravdu něco naučili a hlavně, že jste si kurz opravdu užili. Svoje hodiny začínám vždy protažením a zahřáním těla, následně opakujeme techniku a probíráme nové prvky, které později spojíme do kombinací a také do celé choreografie. Na závěr hodiny ještě protáhneme celé tělo. 

  Život s tancem/cvičením v kostce:

  O tanec jsem se začala zajímat už ve svých deseti letech, tehdy jsem střídala jeden kurz za druhým, než jsem ve svých 12 letech objevila orientální tanec a u něj jsem zůstala až dodnes. Orientální tanec v sobě totiž skrývá tolik různých stylů tance, že si v něm dokáže vybrat opravdu každý. Tanec se pro mne stal nedílnou součástí mého života a věřím, že i Vy se do něj zamilujete stejně jako já. 

 • assignment Kurzy 2