• O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  V dnešním uspěchaném světě každý potřebuje svou chvilku, kdy se může odreagovat od všech každodenních problémů. Tou mou chvilkou jsou právě hodiny s orientálním tancem. Když tančím, cítím se dobře – tanec je pro mě o pocitech, které jsou často až nepopsatelné. Přeji všem tanečnicím, aby v tanci našly vše, co v životě hledají, a také, aby se skrze něj mohly vyjádřit.

  Vzdělání

  Za tu dobu, co tančím orientální tanec, jsem se setkala s mnoha světoznámými lektory, jako jsou Tito, Aida Nour, Serkan Tutar, Osama Emam, Nour… Ale největší inspiraci nacházím u našich českých a slovenských tanečnic – Lenky Badriyah Zychové, Šárky Martinákové, Shereen a mnoha dalších. Můj největší dík však patří Kathreen Derouet (Katka Krejčová), která je nejen moji největší taneční múzou, ale i člověkem, který mě naučil, že tanec je život.
  V rámci svého vzdělávání jsem si kromě pravidelných kurzů a různých seminářů prošla i vzdělávacím programem Master of Bellydance a Teorie a praxe orientální tanečnice. 
  V současné době jsem členkou týmu Art Bellydance a jejich divadelně-tanečního představení Dreams Come True. Měla jsem tu čest si několikrát zatančit společně s Top Czech Bellydance Stars.
  Dále jsem obdržela třetí místo v profesionální kategorii Queen of Poland 2015 a také titul druhé viceMISS ORIENT 2011.

  Koncepce lekcí

  Mé lekce jsou pro všechny, kteří milují tanec a to zejména ten orientální. Cílem všech kurzů je, abyste po jeho ukončení měli pocit, že jste se opravdu něco naučili a hlavně, že jste si kurz opravdu užili. Svoje hodiny začínám vždy protažením a zahřáním těla, následně opakujeme techniku a probíráme nové prvky, které později spojíme do kombinací a také do celé choreografie. Na závěr hodiny ještě protáhneme celé tělo.

  Život s tancem v kostce

  O tanec jsem se začala zajímat už ve svých deseti letech, tehdy jsem střídala jeden kurz za druhým, než jsem ve svých 12 letech objevila orientální tanec a u něj jsem zůstala až dodnes. Orientální tanec v sobě totiž skrývá tolik různých stylů tance, že si v něm dokáže vybrat opravdu každý. Tanec se pro mne stal nedílnou součástí mého života a věřím, že i Vy se do něj zamilujete stejně jako já.

 • Lekce

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového