• O lektorovi

  Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu.

  Při vedení lekcí je mi největší odměnou vidět rozzářené oči a tváře plné úsměvů ... to je to nejhezčí, co při tancování může být. Jestliže se mnou souhlasíte, přijďte na mé lekce a já Vás přesvědčím, že začít se dá v každém věku a naučím Vás tanec milovat, tak jako ho miluji já.

  Motto: „Důležitější je, jaký jsi člověk, než jaký jsi tanečník.“ Marcia Haydee 

  Úspěchy, na které jsem hrdá:

  • 1. místo MČR Czech Pole Championship 2019 v kategorii ženy elita (video)

  Pole dance

  Slovní spojení pole dance znamená v překladu tanec u tyče. My pole dancerky spíše preferujeme tanec “na” tyči. Je to skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému já. Pole dance je fantastický způsob cvičení. Posiluje celé vaše tělo a při pravidelném cvičení si postupně zlepšíte flexibilitu, koordinaci, posílíte svaly a ještě něco navíc – objevíte přitažlivou stránku svého já.

  Toto cvičení není jen o dřině, ale je hlavně o zábavě a relaxaci. Dopřejte sami sobě cítit se příjemně ve vlastním těle. 

  Zumba

  Zumba je dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

  Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.

  Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

  Tanci jsem se začala věnovat až na vysoké škole. Nejprve jsem zkoušela modernu, ale nakonec jsem zakotvila u zumby, kde jsem se mohla vyřádit a nebýt svázaná žádnými pravidly. Prostě se vybít a přestat myslet na problémy všedních dnů. Časem mi zumba přestala stačit, tak jsem se vrhla na pole dance a na latinskoamerické a standartní tance, v obojích mám momentálně třídu B a mým cílem je dosáhnout třídy M.

  Certifikáty:
  Zumba basic 1
  Zumba basic 2
  Aqua zumba
  Zumba toning
  ZumbAtomic
  Zumba kids
  Zumba kids Jr.
  Piloxing
  Aerobic

   

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…