Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!"

  V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance, který mě naprosto učaroval.
  Na lekcí spolu zažijeme spoustu zábavy, odreagujete se, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých vlastních hranic, ale samy uvidíte, že se Vám najednou začne dařit i v jiných oblastech.
  Osobně zastávám ve výuce upřímný a otevřený přístup. Věřte mi, že na mých lekcích ze sebe dostanete maximum a dokonce i víc :-)

  Další mou vášní se stala jóga. A proč jóga? Učí nás vnímat "tady a teď", oprostit se alespoň na chvíli od světa, který je zaměřený na výkon. Napětí, stres, smutek, shon, spěch, cíl, termíny, povinnosti... Kdo z nás se s tím nepotýká. Pojďme se spolu zklidnit, oprostit, odvděčit se sobě za všechno, co zvládáme. Nabít se pozitivní energií, která nám pomůže všechno zvládat o něco lépe. Udělat něco pro sebe, pro své tělo ale i duši.

  Více o Lee se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru. Omluvte prosím zhoršenou kvalitu obrazu a doporučujeme užít si rozhovor jako podcast (zvuk je slyšet dobře :-)).

  Vzdělání

  - Instruktor Pole Dance pro pokročilé (certifikace Český svaz pole & art sports) - Pole Dance Academy
  - Instruktor Pole Dance (instruktorský kurz s akreditací MŠMT a certifikací Český svaz pole & art sports) - Pole Dance Academy 
  - Instruktor Jógy

 • Kurzy 19

  Úterý 7. 7. 2020

  Úterý 14. 7. 2020

  Úterý 21. 7. 2020

  Úterý 28. 7. 2020

  Pátek 31. 7. 2020

  Úterý 4. 8. 2020

  Úterý 11. 8. 2020

  Úterý 18. 8. 2020

  Úterý 25. 8. 2020

  but72