<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!"

  V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance. S tancem na tyči jsem začala, když jsem potřebovala shodit nějaké to kilo, hledala jsem něco, u čeho bych konečne zůstala, co by mě bavilo, ale zjistila jsem, že pole dance nabízí mnohem víc.

  Zažijete se mnou spoustu zábavy, odreagujete se po náročném dni, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých vlastních hranic, ale samy uvidíte, že se Vám najednou začne dařit i v jiných oblastech.

  Osobně zastávám ve výuce upřímný a otevřený přístup. Věřte mi, že na mých lekcích ze sebe dostanete maximum a dokonce i víc :-)

  Vzdělání

  Jsem certifikovaná Instruktorka pole dance & fitness, vzdělávala jsem se v Pole Dance Academy u Růženky Kunstýřové, Denisy Kudláčkové, Zuzky Kellner, Veroniky Dolanské (Řehořové), Romana Gemrota, Anastasie Skukhtorové a dalších.

   

 • assignment Kurzy 4