Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Jsem sportovně založená a fyzicky aktivní. Vyzkoušela jsem: běh, tanec, plavaní, aerobic, horolezectví. Hledala jsem k tomu něco, kde bych svému tělu mohla dopřát, jak trochu zahul, tak i příjemný prožitek z pohybu. Našla jsem power jógu. Je to již sedm let od mé první lekce a pocit toho, že můžu předat lidem něco, po čem se cítí dobře, jsem si naprosto zamilovala. 

  Jóga je cesta, na které poznáváme samy sebe a u které si každý určujeme svůj cíl. Někdo jí může pojmout jako celkový životní styl, někdo jen jako příjemnou formu udržování se v kondici. Záleží jen na nás, s jakým očekáváním jógu praktikujeme a hlavně následně na tom, co si z toho odnášíme. 

  Já vám nabízím lekci plnou jogových pozic cvičených v lehce dynamičtějším sledu, propojených jogovým dechem a závěrečnou relaxací. Budu se moc těšit na setkání při naší společné jogové cestě! 

  Dosažené vzdělání

  • Certifikát: 200h. yoga teacher trainning in Crete
  • Certifikát: fitness instruktor basic u Evy Blahušové
  • Diplom: strong core u Evy Blahušové 
  • Certifikát: Sportovní a relaxační masér
  • Certifikát: Thajská masáž zad a šíje

  Úspěchy

  Život mě v posledních letech provedl nejen Českem, ale i celým světem. Vyrůstala jsem v Prostějově, kde jsem s jógou začala a 2 roky jsem předcvičovala ve Fit klubu Linie, poté jsem se za školou odstěhovala do Olomouce, kde jsem vedla své lekce v Omega centru, centru Vitality a v Help to be fit, kvůli práci jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem žila nějakou dobu a předcvičovala jsem v Euforii, následně jsem musela pracovně odejít do Brna, kde jsem krátce působila v AC fitness. 

  2 a půl roku jsem pracovala jako letuška a z toho něco málo přes rok jsem žila v Arabských Emirátech, v této době bohužel nebylo na předcvičování moc prostoru a jelikož to nebylo jediné, co mi chybělo, rozhodla jsem se s létáním skončit a vrátit se zpět do Česka. Ještě před úplným návratem jsem absolvovala certifikovaný kurz instruktora jógy na Krétě a už se nemůžu dočkat toho, jak se budu dál rozvíjet v tom, co mě nejvíce naplňuje, ale hlavně i toho, jak budu moci pomoct k jogovému rozvoji i ostatním.

 • Kurzy 1