<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
  • comment O lektorovi

    Jejím cílem je předávat především pozitivní energii, která z jamajské hudby a tance dancehall proudí, a to nejen pokročilým tanečníkům, ale i naprostým začátečníkům.

    Klára se s tancem seznámila ve 13 letech a prošla skupinami Zkrat, A-Force Prime a v současnosti vede hodiny v několika tanečních školách. Absolvovala lekce v londýnském Pineapple dance centre, pařížském L’Agence dancefloor, také v new yorském Broadway dance centre a dalších. V současnosti se zaměřuje především na styly Dancehall a Hip-Hop. Spolupracovala s Leilou el Hassan a Mr. Le Monde, s Henrym G., Divokým Billem, Vladimírem 518 a Raegem. Letos se skupinou B-Original získala také titul mistrů republiky v CDO IDO formacích. Na svých hodinách se bude věnovat old school Jamaican dances, stejně tak jako novějším nejen jamajským krokům. Nebude chybět ani trocha techniky a nějaká ta routine, či choreo a samozřejmě dobrá nálada a spousta pozitivní energie.

  • assignment Kurzy 5