<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
 • O lektorovi

  Motto: Každý den vstaň chytřejší, silnější a zkušenější, než den včerejší.

  Vzkaz pro klienty

  Chcete se naučit nejen klasické latinskoamerické tance jako cha-cha, rumba a samba, ale také méně tradiční paso doble a jive? Nebo se chcete nechat unášet melodií standardních tanců waltz, valčík, slowfox, quickstep a tango? Neváhejte a přijďte, naučíme se základní kroky každého z tanců, jejich charakteristické pohybové akce, pokročilé variace a mnoho dalšího. Při tanci se nejen skvěle zabavíte a uvolníte, ale také si zdokonalíte držení těla, koordinaci, rovnováhu, fyzickou kondici i své reakční schopnosti.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  • Tanečník mezinárodní třídy M ve standardních a latinskoamerických tancích
  • Trenér a porotce III. třídy ve standardních a latinskoamerických tancích

  Úspěchy

  • Vicemistr republiky mládeže a kategorie do 21 let ve standardních tancích
  • Vicemistr republiky mládeže v kombinaci 10 tanců
  • Mistr republiky družstev mládeže ve standardních i latinskoamerických tancích a dospělých ve standardních tancích
  • Bývalý člen reprezentačního týmu mládeže ve standardních tancích a kombinaci 10 tanců, účastník MS a ME, finalista mezinárodních soutěží v kategorii mládež

  Koncept lekcí

  Na svých lekcích se snažím vytvořit uvolněnou atmosféru a objasnit kroky a variace tak, aby jim všichni porozuměli a mohli si tanec naplno užívat. Mám smysl pro detail a snažím se tanečníkům předat cenné rady tak, aby se s každým tréninkem posouvali dál a dál.

  Život s tancem v kostce

  K tanci mě po vystřídání několika sportů přivedli rodiče v 9 letech. Začal jsem tancovat se svou první taneční partnerkou, se kterou jsme společně tančili 11 let a dosáhli většiny mých úspěchů v kategoriích mládež a do 21 let. Poté se naše cesty rozešly, vystřídal jsem 2 partnerky a nyní se propracovávám zpět na taneční špičku v kategorii dospělí.

  Kromě standardních a latinskoamerických tanců jsem se v rámci taneční průpravy věnoval i modernímu tanci a baletu. V současnosti se věnuji standardním i latinskoamerickým tancům, aktivně soutěžím, účastním se seminářů se zahraničními lektory a působím jako trenér tanečních párů.

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového