Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Tomáš je choreograf, tanečník a lektor Dance Academy Prague. Tanci se věnuje od svých 5 let, kdy začal se zákaldy baletu a v 7 letech se začal aktivně věnovat standardním tancům a latinskoamerickým tancům. V průběhu 6 let, co se věnoval těmto stylům zjistil, že potřebuje posun a začal hledat něco víc. Našel co potřeboval a tomu se věnuje dodnes - street dance. 

  Věděl, že učit se musí od nejlepších a proto aktivně navštěvoval řadu tanečních workshopů a kempů jako Dance 2XS camp, HHM, Choreo Connection, SDK kde se v roce 2014 umístil na 3. místě ve Vogue battlu. Také se jezdil vzdělávat za naše hranice a to do Francie a Anglie. Ve své kariéře prošel několika tanečními skupinami. Několik let byl i součástí Projekt AWA, se kterou se zúčastnil taneční soutěže WOD. Získal zkušenosti se show jako je třeba pořad Superstar, Tvoje tvář má známý hlas, Cycles, AICHI atd. 

  Mezi jeho oblíbené styly patří streetjazz, MTV, vogue, dancehall, hip hop, house a contemporary. Pomocí fůze těchto stylů vzniká Tomášův osobitý styl, který si můžete vyzkoušet na jeho OpenClassech.

  Je to lektor s hlavou plnou nápadů, člověk s energii a čistým srdcem, který dokáže vykouzlit skvělou atmosféru a najít v Tobě talent!

   

  ÚSPĚCHY A VZDĚLÁNÍ V BODECH:

  • tančí od svých nejmladších let, od baletu přes latinskoamerickým tancům a standardním tancům až po street - hiphop, MTV, vogue, dancehall, streetjazz atd., kterým se teď věnuje nejvíce
  • několikaletá praxe jako tanečník, trenér a choreograf v taneční skupině The F.A.C.T., Institute of TOG, Projekt AWA, Opatow Flavours, Dance Academy Prague a JAD Dance Company 
  • vystupoval jako tanečník v Superstar, Tvoje tvář má známý hlas a na jiných komerčních akcích. 
  • tvořil choreografie, nebo měl post asistent choreografa pro tyto akce
  • absolvoval nespočet tanečník campů a workshopů (HHM - Hiphopmeeting, SDK, Dance2xs camp, Choreo connection…)
  • účast na tanečních soutěží jako je World of Dance (WOD), Taneční skupina roku, CDO, Dance děčín, Elitery, Dance4cup…
  • stal se součástí JAD Dance Compandy
 • Kurzy 2

  Úterý 13. 9. 2022

  MTV dance - beginners

  úterý 13. 9. 2022 18:45–19:45 (60 minut)
  pro všechny, lekce: 14
  Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
  Tomáš Böckl
  3 220 Kč (14 lekcí)
  14 lekcí
  3 220 Kč

  DAP team - Chilies

  úterý 13. 9. 2022 19:45–21:00 (75 minut)
  pokročilí, lekce: 27
  Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
  Tomáš Böckl
  Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.
  4 490 Kč (27 lekcí)
  27 lekcí
  4 490 Kč
  28hyr