<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
 • O lektorovi

  O mně

  Odjakživa jsem byla hodně aktivní a neposedná holka co se pro vše jednoduše nadchne. Jóga mi však ukázala, jak důležitý a potřebný je v našem životě balanc. Je důležité umět zklidnit naše tělo, ale také především mysl a právě proto mě jóga okouzlila. 

  Absolvovala jsem školu hatha jógy a také kurz yin jógy v pražské Karma józe pod vedením Veroniky Carmanové. Pro další učení a prohloubení znalostí se chystám v blízké době vydat do samé kolébky jógy - Indie. 

  Jin jóga

  Jin jóga vyniká svojí vlastností silného vtažení do přítomného okamžiku tím, že při 3 a více minutovém setrvání v pozici postupně uvolňuje hluboké pojivové tkáně celého těla a respektuje jeho potřeby. Tímto uvolněním dochází k celkové relaxaci, ale i k otevření starších schovaných bloků, které se mohou v průběhu lekce dostat na povrch a tím přispět ještě k intenzivnějšímu prožitku celého cvičení. Jin jóga je ideálním vstupem do meditace, pomocníkem při hektickém či stresujícím období a funguje jako průvodce k většímu poznání svého těla a tím sama sebe. 

  Jin lekce začíná úvodním dýcháním a soustředěním, po kterém se pomalu a ohleduplně ke svému tělu přesuneme do jednotlivých pozic, třeba i s pomocí podložení dekou či bločkem, abychom v pozici mohli vydržet potřebnou dobu. V úvodu pozice bychom měli cítit pohodlí a v jejím průběhu mírné a postupné uvolňování pojivových tkání, které může už znamenat výzvu. Jin jóga dokáže při pravidelném praktikování nabít novou energií, uvolnit dlouhotrvající bloky či obtíže fyzického i psychického charakteru a změnit náš pohled na svět tím, že akceptujeme sebe samé tak, jak jsme. 

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového