Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Odmalička miluji tanec a bez něj si život neumím představit. Tanec, je pro mě moment, kdy se cítím přirozeně a sama sebou. Skrze tanec se i my můžeme lépe poznávat a prožívat pocity, kterým se v běžném životě moc neotvíráme. Spolu si budeme uvědomovat své tělo a to, jak krásné ve skutečnosti jsme. Ráda sdílím své nadšení z pohybu a těším se, že se na lekci společně nabijeme skvělou energií. 

  Tanci se věnuje od 4 let, kdy začátky patřily tanečkům v souboru Nisanka v Jablonci nad Nisou. Její další kroky vedly k aerobicu a veškeré víkendy byly strávené na soutěžích Masterclass. Později se z koníčku stal kůň a z klasického aerobicu přešla na sportovní aerobic do Fitness studia Mgr. Zdeňky Vitákové v Jablonci nad Nisou. Tréninky byly až sedmkrát týdně a mezi největší úspěchy patří 1. místo z Mistrovství světa v Moskvě v kategorii Junior Team Step Aerobic.

  Později přešla na hip-hop do taneční skupiny X-Dance, kde s týmem soutěžili i na mezinárodních soutěžích. (2. místo na Mistrovství Evropy v Polsku v kategorii produkce, 5. místo na Mistrovství světa ve Slovinsku v kategorii formace)

  Na herecké škole postupně prošla hodinami od baletní přípravy, akrobacie, jevištního pohybu přes historické, moderní tance až po šerm.

  V posledních letech tančila břišní tance se skupinou Zahra Dancegroup, která se účastnila jak českých, tak zahraničních soutěží. Mezi úspěchy patří 3. místo z Pressburg Dance Festu a soutěže Hvězda orientu.

  Věnuje se také systému Original Strength, který se zabývá nápravou těla v jeho síle a stabilitě.

  Díky všem zkušenostem ráda styly mixuje a zajímá jí hlavně podpora našeho ženství a výrazového prvku tance.

  Je certifikovaný Trenér tanečních sportů – taneční mistr.

   

   

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového