Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Věřím, že cvičení by mělo člověka bavit jinak se k němu nebude vracet. To pro mě platí právě s POP Pilates, kdy mi celá hodina uteče a je mi líto, že končí. Není to jediné cvičení, které mě baví, ale je to jediné, které dělám vyloženě pro zábavu.

  Cvičení by nemělo být utrpením, ale měli byste si ho užít. Mým cílem je, aby na mých hodinách všichni cvičili se stejnou radostí.

  O POP Pilates

  POP Pilates vychází z klasického Pilates. Využívá cviky z pilates a jógy. POP Pilates má ale choreografii, která se cvičí do rytmu hudby. Při cvičení to pak vypadá jako „TANEC NA PODLOŽCE“. Při cvičení si zocelíte břišní svaly i zbytek těla. Všechny cviky je možné přizpůsobit pro všechny úrovně obtížnosti. Jsou vždy nabídnuty různé možnosti cviku, a tak si můžete vybrat vlastní obtížnost. Pro cvičení nejsou potřeba žádné pomůcky, jen podložka a dobrá nálada ??. Cvičí se buď na boso nebo v botách. Boty ale nejsou nutné.

  Historie

  POP Pilates vytvořila v roce 2009 Cassey Ho. Nejdříve styl vyučovala ve svých lekcích, ale později začala nahrávat videa na Youtube na kanál Blogilates. A díky velkému úspěchu na Youtube vytvořila formát pro živé lekce.

 • Kurzy 1

  Středa 21. 10. 2020

  dfuq3