• O lektorovi

  Tanec je mou životní energií. Baví mě hned v několika podobách. 15 let jsem tancovala ve folklorním souboru, salsa a bachata jsou mou největší vášní, překračuji svou komfortní zónu v rámci flirt dance a vyřádím se na zumbě. Na tom všem mě nejvíce baví ta svoboda, možnost vyblbnutí se či vyjádření pocitů.

  Chcete se dozvědět víc? Mrkněte na rozhovor s Verčou.

  Tanec spojuje! A proto se na vás těším na svých lekcích, kde si ve skvělé partě zatancujeme, odreagujeme se od všedních starostí, zasmějeme se a domů poté budeme odcházet plní endorfinů a skvělé nálady.

  Milé ohlasy našich klientů

  "Hezký den, chodím na kurs "Zumba: začátečníci a výše" k Verče Mišákové. Je to bezvadné, moc díky! Srdečně zdraví Lukáš K."

  "Dobrý den, chci poděkovat za skvělé suply, které měla v těchto dnech Veronika Mišáková. Věřím, že bude mít další lekce nebo pravidelný kurz. Děkuji za protančené hodiny v CT. Andrea N."

  "Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za super lekce zumby, které vede Veronika Mišáková na Václavském náměstí. Jsou plné energie, elánu a ženskosti. Všem doporučeným se lekce líbila a byli nad míru spokojení a nadšení. S pozdravem Eva O."

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…