Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Motto: Vzdálenost mezi snem a realitou se nazývá AKCE!

  Tanci a sportu se věnuji už odmalička. Žila jsem skoro 7 let v Egyptě, kam jsem odcestovala za cílem získat více zkušeností. Navíc Egypt byl vždy moje srdeční záležitost. Stala jsem se sportovní animátorkou, instruktorkou tanečních lekcí a měla jsem možnost pracovat s profesionálními tanečníky a sportovními instruktory z různých koutů světa.

  V Egyptě jsem předcvičovala především fitness kurz tabata, na který jsem získala po absolvování zkoušky certifikát. Jednou týdně jsem pořádala v pětihvězdičkových hotelech akci s názvem Hit dance party, kde stovky klientů tancovali a cvičili společně se mnou do rytmu latina, reggae, r´n´b aj. Mezi další lekce, které jsem pro hotelové hosty pořádala, patřil belly dance, zumba, kruhový trénink, bodyforming či dancehall.

  Naprosto mě těší a naplňuje spokojenost klientů, kteří se účastnili mých lekcí nebo nadšení lidí, kteří sledovali naše taneční vystoupení. Pocit, který jsem měla vždy, když mi lidé podali ruku, poděkovali či objali za podaný výkon je nepopsatelný, a proto vím, že nadále chci předávat pozitivní energii a radost skrze sport a tanec. Moje lekce jsou energetické, procítěné, zábavné a mým cílem je, aby se člověk uvolnil, zapotil a vypustil všechny své starosti a stres. Během svých lekcí dbám na to, aby každý zvládl cviky nebo choreografii, ale především na to, aby si to každý pořádně užil, tak jako já.

  Úspěchy

  • pozice choreografky pro 7 pětihvězdičkových hotelů v Egyptě
  • příprava choreografie tanečního vystoupení na Nový rok a Vánoční galavečer pro jeden z nejlepších hotelů v Egyptě (2019, 2020)
  • úspěšná taneční vystoupení ve známých egyptských destinacích: Sharm El Sheikh, Marsa alam, Alexandria, Kahira nebo Hurghada
  • hlavní tanečnice na koncertě skupiny The5, kteří se umístili na druhém místě v Arabské televizní soutěži XFactor
  • získání certifikátu Tabata instuktor
 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového