• O lektorovi

  O mě v kostce

  Ahoj všem! Jmenuji se Egor Dulesov. Tancům se věnuji již od 2. třídy: latinsko-americké, klasické tance, zumba, twerk. Twerk dělám od roku 2018 a je nedělitelnou součástí mého života! Rád se účastním twerkových workshopů od skvělých lektorů / lektorek.
  Jsem technicky vzdělaný člověk, nicméně k mým hlavním koníčkům patří tance a zpěv. Myslím si, že jsou to dvě věci, které tě vždy naplní energií.
  Takže moje motto zní: „Nebaví tě už nic? Jen zatanči!“

  Jak učím

  Na svých lekcích se vždy snažím věnovat každému zvlášť a aplikovat svůj skromný pedagogický talent. Pro mě je důležité, aby člověk pochopil, jak se přesně dělá určitý pohyb v tanci. Protože když to člověk pochopí, tak ho to hned začne bavit! Neváhej a přijď se zaučit!

  Twerking (zkráceně „twerk“) je naprosto úžasný způsob, jak se uvolnit, naplnit se hodně pozitivní energií a nakonec i zvýšit sebevědomí díky sexy pohybům! Twerk je docela mladý styl, který vznikl na konci 20. století v Spojených Státech. Mezi základní pohyby twerku patří především třepání spodní části těla. Na twerku ale pořádně procvičíte nejenom hýžďové svaly, ale i záda a nohy. Je to skvělá makačka a efektivní spalování kalorií! Twerk mohou tančit úplně všichni nezávisle na věku, pohlaví či postavě!

   

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…