• O lektorovi

  Od raného věku je tanec mou vášní. Na počátku jsem začínala s Disco dance a od roku 2011 jsem se začala věnovat street dancu v rámci hip hop podskupiny hb Dance – BROTHERZ TERRITORY Honzy Bartoše a Tomáše Smičky. Život v této skupině mě vedl komerční cestou a vzdělávala jsem se v choreografiích (street jazz, MTV, hip hop, jazz, contemporary). Od malička jsem ale tíhla k freestylu a underground stylům, kterým se momentálně plně věnuji. Od roku 2014 jsem se začala aktivně vzdělávat v tanečním stylu KRUMP, kde nyní sbírám úspěchy. Jeden z největších úspěchů je účinkování na International Illest Battle 2021 v Paříží v TOP 8 FEMALE DANCERS, výhra SDK 2019 v ženské KRUMP kategorii, a další. V roce 2014 jsem se stala součástí pražské krumpové komunity RAWPTILE FAM pod vedením Tomáše Pražáka, od roku 2019 jsem se se stala součástí francouzského movementu v taneční FAM - Street Ish (pod vedením významného francouzského tanečníka Kid NY), v rámci které působím na světové úrovni pod jménem Girl Street Ish.

  V tanci beru samozřejmostí vzdělání, které nabírám při mých cestách do zahraničí, kde se účastním světových battlů a tanečních workshopů. (Francie, Německo, Holandsko, Itálie, Španělsko, Belgie, a další.)

  Nyní se především zaměřuji na styly KRUMP, hip hop, street jazz, house a experimental.   

  Při svých lekcích se zaměřuji především na emoci a její expresi. Zakládám si na vyjádření surového pocitu, který propojuji s technickou stránkou freestylu.

  Moje lekce jsou přínosné pro nadšence a zájemce o KRUMP, ale i pro all style tanečníky, co by chtěli zlepšit svou freestylovou dovednost, nebo i pro úplné začátečníky tanečního řemesla. Tento styl vnímám jako formu terapie, způsob, kterým se tento tanec dá také předávat a rozvíjet ve spojení se spirituální stránkou pohybu.

  Co se týče ostatních stylů, velice se inspiruji krumpovou technikou, ale zůstávám věrná mé minulosti a často se ráda vracím ke svým začátkům skrze choreografickou tvorbu (Street Jazz, hip hop, atd.). 

  ÚSPĚCHY:

  • Vítězka Street Dance Kemp 2019 - Krump Female category
  • Vítězka Quake Hype vol.2 - International Illest Qualifier 2019
  • Vítězka International online course by One Shot
  • Vítězka Czech Street Con 2018
  • TOP8 female dancer – International Illest Battle 2021 (Paris)
  • Finalistka EBS qualifier Vienna 2019
  • Semifinalistka Buckyard vol.3, EBS Spain Qualifier, EBS Italy Qualifier, Reborn Battle Semifinal
   A další.
  • Natáčení pro Netflix - Tribes Of Europa, Natáčení videoklipu pro tuzemské i zahraniční umělce, tanečníce Stanislava Hložka v TV Barrandov

   

  VIDEA:

 • Lekce

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového