• O lektorovi

  Ahoj!

  Jmenuji se Hanka a tanec miluji od malička. Jako první zkušenost pro mě byly latinsko- americké tance a později jsem se věnovala také zumbě. Jsem aktivní člověk a velký milovník taneční hudby a když jsem objevila shuffle dance, musela jsem se ho naučit. 

  Jak jsem se setkala s Shuffle Dance 

  První lekce jsem absolvovala v Centru Tance a později jsem se začala čím dál víc inspirovat americkými tanečnicemi jako Elena Cruz, Sterling Torress a dalšími. Tomuto tanci se věnuji již třetím rokem a nejvíce ho využívám na různých festivalech. Největší boom pro mě byl Tomorrowland. 

  Víte, že "shufflovat" se dá všude, třeba i doma? 

  Na Shuffle je skvělé že se dá tančit kdekoliv. Když máte splín, prostě vstanete a zatančíte si třeba doma na koberci. Nebo jen tak pro radost si zaskáčete na hřišti. 

  A co se bude dít na lekcích? 

  Shuffle Dance se naučí každý,  takže se nebojte, naučíte si ho i vy. Chce to jen trochu píle a trpělivosti. Na mojí hodině vám ukážu různé styly tance od Drum and Bass až po House, techno či EDM a naučíme se jednoduché sestavy. Určitě nezapomeneme na protažení a závěrečný strečink. Nezapomeňte na ručník, protože při tomto tanci se pořádně zapotíte. 

  Těším se na Vás! 

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…