• O lektorovi

  Motto:  Twerkem k sebevědomí a sebelásce! 

  Twerk je něco, co jsem tančila doma pro zábavu od nějakých třinácti let. Tehdy jsem se doma natáčela na kompaktní foťáky. (smích) To asi nikdo neví. Později jsem začala přidávat i nějaká twerk videa na Instagram. Jednou to repostnul i Ben Cristovao. V Londýně jsem objevila lekce twerku a strašně mě to bavilo. Jednou jsem si to nahrála a řekla si, že jednoho dne budu mít vlastní twerk class. A to se podařilo! Své lekce vedu v Praze i v Londýně. 

  A proč zrovna twerkem k sebevědomí a sebelásce?

  Na konci lekcí dělám takovou malou meditaci a afirmace. Snažím se předat něco duchovního, něco víc než jen: „Vrtíme zadky.“ Snažím se twerk podávat zábavnou formou. A myslím, že ty ženy z mých lekcí cítí ten správný pocit štěstí, a to jim dodává sílu a pozitivní energii. Objevují v sobě ženskost a vidí, že mohou být sexy a přitom vůbec nezáleží na tom, jakou mají postavu, pleť nebo kolik jim je. A o tom to je.

  Vzdělání, úspěchy

  • Instruktorka twerku
  • Influencerka

  Koncept lekcí

  Na mé lekce mohou přijít tanečnice od 16+ let. Twerk je sexy, ale mé lekce rozhodně nejsou vulgární. Twerk nemusí být jenom v kalhotkách a podkolenkách - oblečte si cokoli, co je vám pohodlné a v čem se cítíte dobře. Lekce si užijeme opravdu naplno a pořádně se odvážeme. 

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…