• O lektorovi

  Motto: Be different. Be you.

  O mně:

  Tanec mě osvobozuje a přenáší mě do jiné reality, kde se plně projeví „my secret self“. S tancem jsem začínala už v 5 letech a opravdu jsem se činila. Začínala jsem s modern dance a nevynechala jsem ani contemporary, street, balet, latinu a standardní tance. Contemporary se věnuji dodnes, ale mou největší láskou se stal před několika lety K-pop a pořád je pro mne #number1. V roce 2022 jsem založila K-pop cover dance skupinu DI-VERSE, kde jsem zjistila, že mě těší předávat taneční zkušenosti dalším lidem. Chcete mě vidět tančit? Mrkněte na video (nebo na tohle :)).

  A jaký význam má mé motto?
  Každý tanečník je individuální a může do tance vnést něco vlastního. Není zapotřebí někoho přesně napodobit, ale hlavně tančit s vášní.

  Koncept lekcí:
  Na mých lekcích se setkáte nejen s hity 4. generace, ale s chutí si zatančíme i na starší songy. Nebudeme jen coverovat nejznámější trendy, ale naučíme se nejčastější taneční prvky K-popu, které pak využijete v mnohých choreografiích. Nezapomeňte si vzít něco pohodlného na sebe, k-popové doplňky, jako harnessy a řetězy, nechte ještě raději doma pro bezpečí sebe i ostatních. Občas to bude vážně divočina. Určitě je využijeme později při různých akcích. Hlavně si nezapomeňte vzít do sálu pohodlné čisté boty a dostatek pití.

  Zkušenosti:
  - v současné době studuji korejštinu v pomaturitním studiu
  - na SŠ jsem vystudovala pedagogické lyceum
  - od roku 2019 tančím K-pop
  - od roku 2018 se věnuji contemporary
  - další absolvované kurzy: street dance, balet, modern dance, latina a standardní tance a další…

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…