• O lektorovi

  Vášeň pro tanec mám už odmalička, ale tancuju oficiálně a aktivně od svých 13 let, kdy jsem začínala soutěžit a chtěla se zlepšovat. V roce 2013 jsem se zúčastnila poprvé K-pop contestu (soutěž ve zpěvu a tanci) se svojí náhodně sestavenou skupinou, ale po postupu do finále jsme se už kvůli neshodám nezúčastnily. Byly jsme přece jen mladé :-). Ovšem v roce 2015 jsme vytvořily už ideální skupinu a tentýž rok vyhrály cenu sympatie diváků v soutěži K-pop contest a hned následující rok 2016 jsme vyhrály 1. místo v kategorii Performance. Další roky jsme na contestu byly vždy pozvané na vystoupení jako hosti. Od té doby vystupujeme na různých akcích: festivaly, svatby, grand openings, reklamy pro podniky. Také máme svůj YouTube kanál s 50 tis. odběrateli, kde zveřejňujeme různé K-pop taneční covery. Můžete nás určitě zahlédnout i na videích jiných K-pop cover dance skupin, jelikož všichni spolupracujeme a děláme „collaboration”. 

  Chcete mě vidět tančit? Mrkněte na videa sem nebo sem :).

  Začínala jsem s K-popem a soustředila se hlavně na to, tudíž s tímto stylem mám největší zkušenosti. Později jsem se ale zaměřila i na jiné styly, např. urban/contemporary/mtv. Přesněji, miluju R&B hudbu a tvorbu choreografií na tento žánr. Je tedy možné, že bude někdy na lekci alespoň i K-pop R&B. 

  Momentálně jsem taneční lektorkou už 4. rokem. Chtěla bych dál předávat zážitek z tohoto žánru, jelikož vím, že je K-pop teď opravdu žádaný, a věřím, že si ho všichni užijete. 

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…