• O lektorovi

  Moje jméno je Míša (nebo klidně Misaki) a jsem profesionální tanečnice a lektorka, působící primárně v Praze. Tančit jsem začala ve svých 3 letech v ZUŠ, kde jsem si osvojila základy baletu, klasiky, jazzu a scénických tanců. V 18 letech, jsem se začala věnovat street dance a zároveň ho začala i vyučovat. Začínala jsem v taneční skupině Institute of TOG, když jsem ale přešla do Prahy na VŠ, mou taneční almou mater se stala skupina Elements Community pod vedením Sváti Kobzové. Tím začala i moje specializace na dancehall a afro. Přestože jsem si prošla téměř všemi tanečními styly, včetně společenských, posledních 5 let věnuji maximální pozornost právě těmto dvěma.

  V roce 2020 jsem doma (v Litvínově) založila svoji vlastní taneční skupinu The Joy, která se mi v průběhu let krásně rozrostla a dnes mám dohromady kolem 50 studentů a další rozšíření je v plánu.

  Pokud byste mě a moji práci chtěli ještě lépe poznat, koukněte na můj Instagram. Před pár lety jsem také se svými Joy holkami vydala svůj masterpiece, kde jsem byla nejen choreografka a tanečnice, ale zároveň i full time režisérka. 

  V Centru Tance momentálně učím dancehall a MTV.

  Budu se na Vás těšit!
  Míša

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…