• O lektorovi

  Jsem Lucie a už od dětství se věnuji tanci, který je mou vášní. Tanec mi dovoluje vyjádřit samu sebe v pohybu tím nejpřirozenějším způsobem. S radostí předávám toto umění dalším. Protančila jsem se několika tanečními styly, jako salsa, zouk, lambada, karnevalová samba, kizomba, semba až k africkým tancům, které se staly mojí srdcovkou. Zaměřuji se hlavně na propojení přirozeného pohybu těla s hudbou a energií pro autentické vyjádření sama sebe v tanci.

  O mém stylu:
  Afro Vibe v mém podaní je směs afrických tanečních stylů, jako je afro-house, afrobeat anebo tradiční africký tanec. Základem těchto lekcí není jen se naučit a stoprocentně předvést naučené kroky, ale jde hlavně o energii, chuť a lásku, které předávám a inspiruji ostatní, aby je do tance vkládali.

  Jak už z názvu můžete vidět, jde hlavně o „Vibe", tedy nacítit se na africkou hudbu a nechat se jí unášet během tance. Součástí každé lekce je vždy krátká choreografie, kterou si připravuji pokaždé novou a kde si účastníci mohou spojit africký „Vibe“ s konkrétními kroky a užít si lekci. Lekce jsou otevřené pro začátečníky i pokročilé, prostě pro všechny, které africký tanec a hudba lákají anebo už mají obojí dávno v lásce.

  Chcete nakouknout do lekce? Mrkněte sem nebo sem.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…