• O lektorovi

  Jmenuju se Alžběta a s tancem randím už od základní školy. Už v tu dobu jsem se začala zabývat i tím, jak ho předat dál. Od choreografií se spolužačkami na školní zahradě jsem se dostala až ke spoluchoreografování vlastního sóla, které se umístilo na dvou celostátních přehlídkách scénického tance. A pak celkem přirozeně ke kurzu Lektor tance.

  Tanec je pro mě uvolnění, vyjádření emocí a sebe sama. Je to způsob, jak nechat starosti na chvíli stranou a plně si užít hudbu. Základy mám v klasickém baletu a street dance a dlouhá léta jsem se věnovala též contemporary dance. Své taneční vzdělání se snažím stále rozšiřovat, a tak mám za sebou i kurzy flamenca, waackingu, společenských tanců, 5rhytms, AURORA dance nebo párové akrobacie.

  Na svých lekcích se snažím předávat radost z pohybu ve vlastním těle a sebevědomé vibrace a lásku k hudbě. Protože nic nevylepší taneční vystoupení více než energie tanečníka.

  Pořádám také jednodenní taneční workshopy pro ženy (taneční sessions).

  V současné době působím jako asistentka a učitelka na základní škole. A když zrovna netančím ani neučím, ráda vařím, píšu a starám se o své květiny.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…