Centrum Tance logo
 • Základní informace

  BOSU cvičení je velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla.

  Základem BOSU cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, kterou používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. BOSU ® Balance Trainer je určen pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. BOSU® Balance Trainer má svůj původ v rehabilitaci. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce.

  BOSU CORE

  BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU. BOSU Core je zaměřeno na posílení centra těla (hluboký svalový stabilizační systém). Cvičení na BOSU vede k efektivnějšímu zapojení svalů středu (core) a posílení kosterního svalstva všech svalových skupin.

  Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Cvičení nijak nezatěžuje klouby.

  BOSU CARDIO

  BOSU CARDIO je vytrvalostní cvičení při hudbě v rozmezí 126 – 134 BPM zaměřené na zlepšení kardiovaskulární (oběhové) činnosti a také na posílení vašeho centra – core (síly). Nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale také celkově zpevníte svou postavu. BOSU Cardio přispívá k celkovému držení těla, posílení pánevního dna a odstranění svalových dysbalancí.

 • Kurzy 0

  Tento styl momentálně nemáme v nabídce.

  Zkuste něco nového