Centrum Tance logo
 • Základní informace

  Co si představíte, když se řekne Strip dance? Svůdné, ladné pohyby? Krásu ženského těla? Nebo lacinou striptérku u tyče v klubu? Spousta lidí by zřejmě zvolila poslední možnost, ale vězte, že to má s tímto pramálo společného. Tak pojďme bourat stereotypy!

  Strip dance je tanec, který srší ženskostí. Ale na rozdíl od příbuzného tance High Heels, který v sobě nese jistou “divas” energii, tady hrají hlavní roli křehkost a jemnost. Tanec je známý především ve východní Evropě, kde ikonickými jmény jsou například Nastya Yurasova, či Ira Podshivalova.

  Na lekcích nebudeme odhalovat svá těla, ale především svá nitra. Přijďte oslavit krásu svého těla i duše při pomalejších rytmech! Užijete si chvíle samy se sebou a poodhalte svoji jemnou stránku, která působí jako magnet na muže a která se bohužel v dnešním světě velmi snadno vytrácí. Příjemným bonusem je, že zpevníte své tělo, jelikož i Strip dance umí být pořádná makačka! Takže nejen, že se z vás stane jemná, ladná kráska, ale zapracujete i na své postavě!

   

 • Kurzy 3

  Čtvrtek 4. 6. 2020

  Čtvrtek 18. 6. 2020

  n7fyv
 • Lektor tohoto stylu