Sportovec roku gymnázia F.X.Šaldy

Sportovec roku 2008 gymnázia F. X. Šaldy

O akci..

Na gymnáziu F. X. Šaldy v Liberci je zvykem, že vždy v červnu jsou odměněni Umělec, Sportovec, Vědec a Osobnost roku.

Nyní se mě zmocňuje úžasný pocit, když vám mohu oznámit, že kategorii Sportovec roku 2008 jsem vyhrála já společně se svou školní taneční skupinou Šup dolů. Krásně jsme tak uzavřely naši tříletou taneční kariéru a stejně tak studium v tom našem gympláckém ústavu.
Kromě tohoto ocenění jsme se taky dvakrát umístily na 2. místě na krajském kole a letos dokonce na 1. místě na krajském kole, což nás automaticky posunulo do kola celostátního, kde jsme nakonec byly 5. celkově a 2. v kategorii Pohybová skladba.
Moc děkuji za spolupráci všem svým spolutanečnicím a bývalým spolužačkám zároveň.