Summer campy v Centru Tance 2024

Co je summer campBáječně protančený letní týden (od pondělí do pátku). 

Letos můžete vybírat celkem ze 6 pražských summer campů, 3 z nich jsou koncipovány pro teens (a odvážné děti), 3 pro dospělé (18+).

 • Kde: V našich klimatizovaných tanečních sálech na Václavském náměstí. K dispozici je i zázemí (společné prostory s posezením a ledničkou, šatny, toalety, sprchy...).
 • Kdy: V červenci nebo v srpnu.
 • Jak dlouho se tančí: Každý summer camp má každý den (pondělí až pátek) 2 lekce v délce 90 min (za týden tedy celkem deset 90minutových lekcí). Mezi lekcemi je cca hodinová pauza na odpočinek a oběd nebo svačinu.
 • Co se tančí: V každém summer campu jsme namixovali několik tanečních stylů, abyste se ani chvilku nenudili :). Těšit se můžete např. na k-pop, dancehall, street dance, contemporary, MTV, hip hop, waack, jazz, balet nebo improvizaci...
 • Kdo v campech učí: 5 našich skvělých lektorek (v každém campu učí dvě): Adél, Míša, Darina, Terez a Marie.
 • Je potřeba mít nějaké taneční zkušenosti? Není, těšíme se na všechny (i úplné začátečníky), stačí láska k tanci :-). 
 • S sebou: Pohodlné oblečení, např. legíny a tričko, a dostatek pití, příp. oběd/svačinu. Na nohy buď ponožky (např. contemporary), nebo pohodlné čisté sportovní boty s nebarvicí podrážkou, popř. jinou obuv dle konkrétního tanečního stylu.

Upozorňujeme, že jídlo není v ceně campu. Je ale možné si přinést vlastní svačinu nebo oběd a uschovat je v ledničce. Popř. lze o pauze mezi lekcemi vyrazit ven, ale u nezletilých účastníků vyžadujeme podepsaný souhlas rodičů, že dítě může samo odcházet.

Zákonné zástupce nezletilých účastníků prosíme o vytisknutí, vyplnění a podepsání souhlasu s odchodem dítěte. Vyplněný formulář prosím vyfoťte a zašlete na náš e-mail (info@centrumtance.cz), popř. odevzdejte osobně na recepci.

 

3 summer campy pro teens a odvážné děti

Hledáš originální příměstský tábor? Zkus náš taneční summer camp!

od pondělí do pátku 10:00–14:00

 • Misaki + Darina / 8.–12. 7. 2024 (dancehall, k-pop,...): Dopolední blok s Misaki bude pojat jako průřez jednotlivými styly, které spadají pod střechu street dance. S Darinou se naučíte k-pop choreografii na známou píseň a na konci campu si vše natočíte na video.
 • Terez + Misaki /  29. 7. – 2. 8. 2024 (contemporary, dancehall,...): Dancehall, afro, MTV, vogue, waack, hiphop a contemporary. Každý den nový taneční styl s Misaki, 2 různé contemporary choreografie s Terkou, natáčení a na konci týdne street dance & contemporary fusion choreo.
 • Adél + Marie5.–9. 8. 2024 (contemporary, jazz,...): Každý den protančíte v contemporary stylu doplněném o rytmická cvičení, trénink moderních technik, základy taneční akrobacie, strečink, posilování apod. V průběhu týdne vám zpestříme program i lekcí jazzu či experimental/improvizací. Vše završíme společným videem.

 

3 summer campy pro 18+ let

od pondělí do pátku 13:00–16:45 

 • Terez + Marie8.–12. 7. 2024 (contemporary, balet,...): Jedinečná možnost protančit každý den ve stylech baletu a contemporary. Zaměříme se společně na technická cvičení, posilování, strečink i nacvičování baletní variace a contemporary choreografie, které si v závěru natočíme. V průběhu týdne vám zpestříme program i lekcí jazzu či experimental/improvizací.
 • Terez + Misaki / 29. 7. – 2. 8. 2024 (contemporary, street,...): Týden plný contemporary a průřez jednotlivými styly, které spadají pod střechu street dance. Ideální pro ty, kteří se v tanci ještě hledají a neví, co by jim mohlo sednout, anebo naopak pro ty, které baví všechno :-). Dále se těšte na natáčení a poslední den na street dance & contemporary fusion choreo.
 • Adél + Marie5.–9. 8. 2024 (contemporary, jazz,...): Každý den protančíte v contemporary stylu doplněném o rytmická cvičení, trénink moderních technik, základy taneční akrobacie, strečink, posilování apod. V průběhu týdne vám zpestříme program i lekcí jazzu či experimental/improvizací. Vše završíme společným videem.