Aerial Hoop
Aerial hoop pro úplné začátečníky
Kurz "Aerial hoop pro úplné začátečníky" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Aerial hoop pro úplné začátečníky

(AHP81560, pravidelný kurz, začátek: 19. 9. 2023, konec: 6. 2. 2024)

Kurz je postavený na bázi postupného učení se nových prvků, které budeme postupně propojovat, abychom se naučili plynule přecházet z jednoho prvku do druhého. Párkrát za kurz si zkusíme také vytvořit nějakou kratší choreo. Součástí každé hodiny je rozcvička, krátké posilování a protažení.

Do kurzu je možné nastoupit i v jeho průběhu. Začátečníkovi budou zadány lehčí prvky a budu se mu o něco více věnovat, přesto to může být o něco náročnější.

Těším se! A.

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Pro koho je aerial hoop vhodný

Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Pro koho aerial hoop není vhodný

Kruh není vhodný např. pro osoby s operovanou páteří, vysokým tlakem, problémy se srdcem, psychickými problémy... Pokud si nejste jisti, konzultuje tuto pohybovou aktivitu se svým lékařem. 

 

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Amálie Dašková

Amálie Dašková

Lásku k tanci jsem objevila už ve dvou letech, kdy jsem při vyzvedávání starší sestry z baletu začala taky tancovat :-). Poté jsem vystřídala mnoho sportů a různých druhů tance. Dlouho jsem se věnovala třeba moderní gymnastice. V jedenácti letech jsem poprvé vyzkoušela pole dance a u toho jsem už zůstala. Aerial hoop jsem si poprvé zkusila v roce…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů