Centrum Tance logo
Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče

Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče

(AKRP66482, pravidelný kurz, začátek: 2. 3. 2020, konec: 27. 7. 2020)

Akrobacie baví nejen dospělé ale také teens a děti! Akrobacie je skvělý způsob, jak protáhnout a posílit celé tělo. Kromě cirkusových šapitó si můžeš akrobacii zacvičit klidně u sebe v obýváku nebo venku. Akrobacie rozhodně nepatří jenom do cirkusu. Naopak některé její metody pomohou malým i dospělým s motorikou, ale i se… (pokračování níže)

pondělí 13. 07. | 18:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie
2 650 Kč

500 Kč

Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče O kurzu

Akrobacie baví nejen dospělé ale také teens a děti!

Akrobacie je skvělý způsob, jak protáhnout a posílit celé tělo. Kromě cirkusových šapitó si můžeš akrobacii zacvičit klidně u sebe v obýváku nebo venku. Akrobacie rozhodně nepatří jenom do cirkusu. Naopak některé její metody pomohou malým i dospělým s motorikou, ale i se sebevědomím a uvědoměním si svých kladů i záporů. Při akrobacii se učíte spolupráci a důvěře ke svým blízkým, ať už se jedná o kamarády, sourozence nebo rodinu.

Každý se potřebuje cítit ve svém těla jako doma a potřebuje navazovat vztahy. Práce se svým tělem je o zabalení se, zpevnění, uvolnění, a vztahu s akrobatickým partnerem. Vztahy „proti“ učí zdravému sebevědomí, a vztahy „pro“ učí starat se o někoho.

Naučíte se lépe ovládat své tělo a reagovat v nečekaných situacích. To se pak projeví v praxi třeba na kluzkém chodníku v zimním období. Budete se chovat bezpečněji, protože bude vědět, co zvládnete. Tělo bude silnější a mrštnější. Kdyby padalo, bude vědět, jak se sbalit, aby se mu nic nestalo.

Kromě legrace a příjemně stráveného času je společná akrobacie i způsobem, jak se protáhnout. Posílí i rodiče, kteří si čas na cvičení hledají velmi těžko. Spoustu cviků možná s dětmi děláte přirozeně. Když si doma s dítětem nacvičíte sestavu kotrmelců, salt a pyramid, kterou předvedete příbuzným, zajistíte si tak příjemně strávené společné chvíle.

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Co říkají klientky o lekci aerial hoop

  • Na hodině aerial hoop jsem se cítila výborně, je to nová zkušenost a ráda bych ji více rozvíjela.
  • Lekce byla vedená v milém prostředí bez přehnaných požadavků či konkurence.
  • Na lekci mi byl příjemný přístup lektorky, byla to super zkušenost a doporučuji si to vyzkoušet!
  • No stress, je to super protažení vlastní váhou těla, byl dostatek času na procvičení a hlavně měl každý svůj kruh!
  • Své kamarádce bych řekla, že je to krásná a elegantní aktivita, zároveň je to výzva a zjistíš, jak jsi na tom se silou.

Pro koho je aerial hoop vhodný

Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Co s sebou?

Doporučujeme přiléhavé oblečení - legíny, tričko nebo trikot, na nohy piškoty, ponožky nebo na boso. Vhodné je přibalit si sebou také rukavice (jako na kolo nebo do posilovny).

Na lekce aerial hoop určitě noste dlouhé triko a legíny. Z dezinfekčních důvodů je potřeba mít na lekcích rukavice - stačí tyto za 10 Kč. Kvůli otejpování kruhů nelze jinak zajistit dezinfekce pomůcek (kruhu).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora