Centrum Tance logo
Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče

Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče

(AKRP66482, pravidelná výuka, začátek: 2. 3. 2020, konec: 22. 6. 2020)

Akrobacie baví nejen dospělé ale také teens a děti! Akrobacie je skvělý způsob, jak protáhnout a posílit celé tělo. Kromě cirkusových šapitó si můžeš akrobacii zacvičit klidně u sebe v obýváku nebo venku. Akrobacie rozhodně nepatří jenom do cirkusu. Naopak některé její metody pomohou malým i dospělým s motorikou, ale i se… (pokračování níže)

pondělí 06. 04. | 18:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie
2 650 Kč

1 825

Aerial hoop pro TEENS, děti i rodiče O kurzu

Akrobacie baví nejen dospělé ale také teens a děti!

Akrobacie je skvělý způsob, jak protáhnout a posílit celé tělo. Kromě cirkusových šapitó si můžeš akrobacii zacvičit klidně u sebe v obýváku nebo venku. Akrobacie rozhodně nepatří jenom do cirkusu. Naopak některé její metody pomohou malým i dospělým s motorikou, ale i se sebevědomím a uvědoměním si svých kladů i záporů. Při akrobacii se učíte spolupráci a důvěře ke svým blízkým, ať už se jedná o kamarády, sourozence nebo rodinu.

Každý se potřebuje cítit ve svém těla jako doma a potřebuje navazovat vztahy. Práce se svým tělem je o zabalení se, zpevnění, uvolnění, a vztahu s akrobatickým partnerem. Vztahy „proti“ učí zdravému sebevědomí, a vztahy „pro“ učí starat se o někoho.

Naučíte se lépe ovládat své tělo a reagovat v nečekaných situacích. To se pak projeví v praxi třeba na kluzkém chodníku v zimním období. Budete se chovat bezpečněji, protože bude vědět, co zvládnete. Tělo bude silnější a mrštnější. Kdyby padalo, bude vědět, jak se sbalit, aby se mu nic nestalo.

Kromě legrace a příjemně stráveného času je společná akrobacie i způsobem, jak se protáhnout. Posílí i rodiče, kteří si čas na cvičení hledají velmi těžko. Spoustu cviků možná s dětmi děláte přirozeně. Když si doma s dítětem nacvičíte sestavu kotrmelců, salt a pyramid, kterou předvedete příbuzným, zajistíte si tak příjemně strávené společné chvíle.

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Co říkají klientky o lekci aerial hoop

  • Na hodině aerial hoop jsem se cítila výborně, je to nová zkušenost a ráda bych ji více rozvíjela.
  • Lekce byla vedená v milém prostředí bez přehnaných požadavků či konkurence.
  • Na lekci mi byl příjemný přístup lektorky, byla to super zkušenost a doporučuji si to vyzkoušet!
  • No stress, je to super protažení vlastní váhou těla, byl dostatek času na procvičení a hlavně měl každý svůj kruh!
  • Své kamarádce bych řekla, že je to krásná a elegantní aktivita, zároveň je to výzva a zjistíš, jak jsi na tom se silou.

Pro koho je aerial hoop vhodný

Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Co s sebou?

Na lekce doporučujeme dlouhé legíny a přiléhavé tričko s dlouhým rukávem kvůli bezpečnosti, při akrobatických prvcích se tím uchráníte zbytečných modřin nebo sedřené kůže, ponožky nebo návleky, případně bezprsté rukavice na kolo.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora