Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí, překonává limity, probouzí ženskost v ženách, posouvá kreativitu, učí improvizaci, vyplavuje starosti z hlavy a je to možnost, jak vyjádřit sama sebe. Aerial hoop je hlavně ŽIVOTNÍ STYL! 

  Motto: “Nejhorší trénink je ten, který se nikdy nestal!”

  Akrobacie je nedílnou součástí mého života. Již jako dítě jsem milovala věšet se na houpačky a zkoušet na nich různé gymnastické kreace. V první třídě jsem se svou sestřenicí natrénovala svou první “akrobatickou” sestavu na houpačce. Pořádaly jsem pak pravidelně “vystoupení” pro naše sousedy, kde jsme jim ukazovaly, co umíme. Tato láska z dětství mi zůstala dodnes. 

  Na základní škole jsem byla součástí gymnasticko-tanečního kroužku, manekýnek, zpěvu ve sboru, improvizačního divadla a mažoretek, kde jsem se poprvé seznámila s tyčí. Odmalička jsem jezdila na tábory, v pozdější věku jsem pomáhala tyto tábory organizovat a připravovat různé hry pro děti. Hry a improvizační úkoly se snažím integrovat do své výuky, protože pomáhají skloubit kolektiv. A navíc jsou pro všechny zúčastněné zábavou. 

  V průběhu studia na střední škole jsem zjistila, že učitelé tělocviku nejsou dostatečně kvalifikovaní pro výuku. A tak se postupně tělocvik stal mým traumatem. Ke sportu jsem se vrátila až po ukončení studií. Můj vztah k pohybu změnil až pole dance v roce 2012, kde jsem měla možnost se podruhé seznámit s tyčí - teď už s tou opravdovou. Začala jsem se vzdělávat od těch nejlepších lektorů, které u nás máme a uvědomila jsem si, že úroveň trenérů je někde jinde než úroveň učitelů ve školách. Proto je mým cílem ukázat Vám, že trénink lze vést i jinak než jste zvyklí z tělocviku. Především více KVALITNĚ. 

  V roce 2015 jsem se seznámila se vzdušnou akrobacií. Aktivita na kruhu mě okouzlila na první dotek. Nejvíce mě baví ten pocit, že mohu létat. Připomíná mi to “vystoupení na houpačce” z dětství. Můj sen z mládí vystupovat na akcích pro veřejnost se mi již splnil. S Míšou jsme vytvořily Duo LuMis a od roku 2016 spolu trénujeme choreografie ve dvojici na kruhu, na zavěšených popruzích, v acro józe a zkoušely jsme to spolu také na tyči. V naších choreografiích klademe důraz na artovou stránku a umělecké provedení, ve kterém se snažíme popisovat příběhy. 

  Akce, na kterých jsme vystupovaly:

  • Dance of Love
  • Leťs Dance
  • Hafla
  • Taneční sprcha
  • Taneční večer Centra Tance
  • Vánoční večírky

  Rády se účastníme také soutěží:

  • Airy Fairy 2017, 2018 

  Kromě již výše zmíněných aktivit (kruh, tyč, popruhy, acro jóga) mě dále baví i klasická jóga, pilates, TRX, balet, contemporary, latina, salsa, twerk, flirt dance i orient. Tyto druhy cvičení dělám jen rekreačně. Ráda si rozšiřuji zásobník nových prvků a ve svých hodinách je pak používám jako doplněk výuky.

 • Kurzy 7

  Úterý 11. 5. 2021

  Středa 12. 5. 2021

  Pondělí 2. 8. 2021

  72fc5