• O lektorovi

    Úžasné je sedět a poslouchat nádhernou hudbu. Ale ještě úžasnější je na nádhernou hudbu tančit. A nezáleží na tom, zda se jedná o hudbu klasickou, latinsko-americkou, operní, lidovou nebo elektronickou. Musí vás to pohltit a rezonovat v každé vaší buňce! Tanec je pro mě vášeň, zdravá závislost, životní nutnost. Tanec mě nabíjí fyzicky i psychicky a moje motto proto zní: Dokud chodím, tančím! Kdekoli a kdykoli! A na cokoli, protože v každém hudebním stylu můžete najít skvosty!

    Od šesti let jsem navštěvovala základní uměleckou školu v Brně, kde jsem se přes dvacet let věnovala především výrazovému scénickému tanci, klasickému baletu a lidovému tanci. Vždy mě to však táhlo také k „latině“ a fitness cvičení. A pak jsem objevila Zumbu a úplně jsem jí propadla.

    Ve svých lekcích Fit dance se snažím ze sebe vydat vždy vše, přenést na vás svoji pozitivní energii a ukázat vám, jak silnou moc může tanec mít. Přijďte na moji lekci. Je to taková rozesmátá taneční párty, při které se ale pořádně zapotíte! Nechte se se mnou unášet nádhernou hudbou a vytančete ze sebe aspoň na chvíli své starosti.

  • Lekce

    Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…