• O lektorovi

  Moje motto: Tanec jako vášeň i lék

  Tanec pro mě není jen o naučených krocích, propnutých rukách, bezchybných nášlapech. Je to hlavně způsob, jak zapomenout na problémy každodenního života a nechat proudit své emoce a pocity.

  Už se na vás těším na lekci ;-)!


  Má cesta tancem:
  Tanci se věnuji již přes 15 let. Během této doby se můj život dost změnil. Od maličké holčičky, která si přála být tanečnice, až po člověka, který v tanci reflektuje svoje pocity, problémy a kreativitu. S předáváním tance dál jsem začala již na základní škole. Jezdila jsem na školy v přírodě mladších ročníků a „vedla taneční lekce". Vymýšlela vystoupení, tvořila školní muzikály. Poté přišlo období, kdy jsem se tanci nevěnovala. Bylo prostě spoustu věcí, které dostaly přednost. Po střední škole jsem ale začala pracovat jako učitelka v mateřské škole, která mě přivedla zpět k vedení tanečních lekcí za pomoci akademie Lektora Tance. Znovu jsem v sobě objevila ten pocit někomu vykouzlit úsměv na tváři pomocí tance. To je pro mě důvod, proč být lektorkou. Když se spojí moje nadšení se spokojeností lidí na lekci, je to krásný pocit.


  Během aktivního tancování jsem vyzkoušela několik tanečních stylu od baletu přes street dance až po latinskoamerické tance, ve kterých jsem dospěla i k několika úspěchům:


  Soutěžila jsem v kategorii synchro-dance a v dívčích závodních skupinách.


  Maestro Cup For all / TPV-Jun-II-SYNC
  1. místo


  Říčanský pohár / TPV-Do21-SYNC
  1. místo


  Velká cena města Beroun / TPV- JUN-II- SYNC
  1. místo


  Letní cena KST Silueta / TPV- JUN- II- SYNC
  1. místo


  Cena KTS Příbram / TPV- JUN- II- SYNC
  1. místo


  Pohár taneční školy TOP DANCE PRAGUE / TPV- JUN- II- SYNC
  2. místo


  Taneční skupina roku 2018 - Diamond
  1. místo

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…