• O lektorovi

  S Květkou se můžete seznámit i v jejím videomedailonku a v medailonku její taneční skupiny Na dosah.

  Tanci se věnuje od r. 1997, kdy začala navštěvovat taneční obor při ZUŠ Litvínov. V r. 1999 se stala členkou taneční skupiny Křeč ZUŠ Litvínov – skupina se účastnila mnoha soutěží a pravidelně postupovala z regionálních kol na Mistrovství České republiky.

   Od r. 2008 do r. 2010 byla součástí taneční skupiny Cramps Dance, o.s., kterou tvořili absolventi tanečního oboru litvínovské ZUŠky.

   

  Mezi největší úspěchy lze zařadit:

  • 2. místo Mistrovství ČR – Jazzdance
  • účast na přehlídkách scénického tance – Severočeské divadlo opery a baletu Ústí nad Labem, Městské divadlo Jablonec nad Nisou o.p.s., Hotel Thermal, ad.
  • finále Mistrovství ČR – v kategoriích parketové taneční kompozice, show formace
  • vystupování na společenských akcích – plesy, firemní večírky, doprovodný program na sportovních akcích, aj.

   

  V roce 2012 se stala absolventkou Tanečního centra Praha – konzervatoř, o.p.s.

  V průběhu roku 2014 absolvovala pod vedení zakladatelů PortDeBras Julia Papi a Vladimira Snezhika odborné semináře a získala tak příslušné certifikáty opravňující k výuce tohoto tanečního fitness programu (Port De Bras – basic, Port De Bras – intermediate, Port De Bras – Club system).

  Interpretačně působí v taneční skupině FJUnit Filipa Jankoviče.

   

  Další absolvované kurzy pod vedením:

  Adély Pollertové (balet), Václava Janečka (balet), Erana Gisina (balet); Rastislava Letenaje (jazzový tanec), Micka Dolana (jazzový tanec); Matěje Kubce (Street dance), Richarda Macha (Street dance); ad.

  Milé ohlasy našich klientů

  "Dobrý den, chtěla bych Vám tímto mailem poděkovat a vyjádřit velké uznání za Vaše skvělé Centrum tance. Od ledna tohoto roku navštěvuji pravidelně hodiny baletu (čtvrtek) a jsem naprosto nadšená. Slečna lektorka Květa Hofnerová je naprosto úžasná a skvělá a hodina uteče bohužel jako voda. Děkuji za krásné hodiny tance a přeji mnoho úspěchů do dalších let. S pozdravem Pavla J."

  "Dobré ráno, včera jsem jako náhradník absolvovala hodinu Port de Bras vedenou Květkou Hofnerovou, a velmi mě tento styl zaujal. Baletní prvky ideálně propojené do krátkých sestav, vysvětlené a s příjemnou vybranou hudbou.....moc mne to bavilo. Lektorka Květka je opravdu skvělou tanečnicí, a hlavně umí prvky vysvětlit. A její repertoár je nepřeberný, takže Port de Bras bych si s ní nenechala příště ujít. :-) Srdečně zdravím Jitka N."

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…