Centrum Tance logo
Začíná 06. 01. 2022
Flirt dance: skupina Roses

Flirt dance: skupina Roses

(EB76976, pravidelný kurz, začátek: 6. 1. 2022, konec: 31. 3. 2022)

UZAVŘENÁ TANEČNÍ SKUPINA. Taneční skupinu Roses čeká spoustu intenzivního tréninku. První vystoupení je v plánu již na začátku prosince. A bude to gala přehlídka bojových umění ve velkém stylu. Roses jsou součástí doprovodného programu. Přislíbila jsem též výhledově vystoupení na akci v pražské Lucerně. To je aspoň adrenalin,… (pokračování níže)

čtvrtek 06. 01. | 18:00
60 minut

Lucie Mattabu
Lucie Mattabu

1 890 Kč

Flirt dance: skupina Roses O kurzu

UZAVŘENÁ TANEČNÍ SKUPINA.

Taneční skupinu Roses čeká spoustu intenzivního tréninku. První vystoupení je v plánu již na začátku prosince. A bude to gala přehlídka bojových umění ve velkém stylu. Roses jsou součástí doprovodného programu. Přislíbila jsem též výhledově vystoupení na akci v pražské Lucerně. To je aspoň adrenalin, že? 

Ráda bych též touto formou oznámila, že v Roses se máme dobře, tudíž mi několik členek v poslední době odpadlo kvůli krásným mateřským povinnostem. Znamená to, že brány Roses pro nové tanečnice jsou nyní otevřené. Pokud se rozhodnete přidat k nám a zažívat výlety za vystoupeními, rozhodně příliš dlouho neváhejte. Počáteční režim nastavuji tak, že nově příchozí s námi nacvičují a až v momentě, kdy se samy cítí jisté v kramflecích, přidají se do formace na veřejná vystoupení. Tedy není třeba mít jakékoliv obavy.

Velmi se těším na setkání s vámi naživo!

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Lucie Mattabu

Lucie Mattabu

Tanec je moje cesta k uvolnění, odpočinku a radosti. Čerpám z něho energii ve všední dny i v čase, kdy mám pocit, že už opravdu nemůžu. Tanec funguje jako dobíječka na chuť do života a věřím, že to na mých hodinách pocítí i ostatní tanečnice. Začínala jsem orientem, ale když jsem přičichla k flirt dance,  věděla jsem, že to je „TO“ pravé. Flirt…

Více na profilu lektora