Centrum Tance
Lady sexy dance: Začátečníci

Lady sexy dance: Začátečníci

(EP61446, pravidelná výuka, začátek: 30. 9. 2019, konec: 17. 2. 2020)

Objevíme spolu bohyni, která je v každé z nás. Naše tělo je náš chrám. Dodáme mu pomocí uvolněnosti, doteku a něžnosti to, co potřebuje a následně ho rozhýbeme v rytmu svůdnosti. Zamilujete si své tělo, radostně se ho naučíte poslouchat a vyjadřovat kroky i choreografie vlastní dynamikou. Každá jsme jedinečná, a to si pojďme… (pokračování níže)

pondělí 20. 01. | 17:00
60 minut

Petra Žďárská
Petra Žďárská
2 990 Kč

835

Lady sexy dance: Začátečníci O kurzu

Objevíme spolu bohyni, která je v každé z nás. Naše tělo je náš chrám. Dodáme mu pomocí uvolněnosti, doteku a něžnosti to, co potřebuje a následně ho rozhýbeme v rytmu svůdnosti. Zamilujete si své tělo, radostně se ho naučíte poslouchat a vyjadřovat kroky i choreografie vlastní dynamikou. Každá jsme jedinečná, a to si pojďme užít. Naladíme se na vlastní smyslnost a ženskost. Hlavním tématem bude dotek, který má úžasnou moc léčit a zároveň nám otvírá cestu k mnoha emocím. Pojďme se zaplavit pocitem lásky a následně ji dát do přirozeně svůdného tance.

Věřte, že to má přesah i mimo lekce.

Lady sexy dance

Svou vášeň dejte do pohybu

Ukažte, co ve vás je. Lekce lady sexy dance si oblíbí dívky a ženy, které už nechtějí dělat křoví někomu jinému a touží samy strhnout pozornost ke své osobě.

Dynamický a velice smyslný styl lady sexy dance vás okamžitě nadchne. Spojení street dance, flirt dance, moderny a dalších stylů na moderní hudbu z vás udělá hvězdu každé party. V choreografiích se inspirujete současnými tanečními trendy objevující se v klipech sexy zpěvaček, které zná celý svět. Hudba a schopnost vyjádřit hudbu tancem je velkým lákadlem pro náctileté i pro zralé ženy.

Pamatujte si, že každá žena či dívka má sex appeal. Naučíme vás, jak na sebe strhnout pozornost. Buďte provokativní, buďte originální, buďte sexy - zažijte exihbicionismus v praxi.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení. Do základní výbavy patří tričko s krátkým rukávem a tepláky (tříčtvrťáky, kraťasy), obojí z dobře savého materiálu. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití - vhodná je voda bez příchutě.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Žďárská

Petra Žďárská

Odmalička miluji tanec a bez něj si život neumím představit. Tanec, je pro mě moment, kdy se cítím přirozeně a sama sebou. Skrze tanec se i my můžeme lépe poznávat a prožívat pocity, kterým se v běžném životě moc neotvíráme. Spolu si budeme uvědomovat své tělo a to, jak krásné ve skutečnosti jsme. Ráda sdílím své nadšení z pohybu a těším se, že se…

Více na profilu lektora