Centrum Tance logo
Flirt dance: mírně pokročilí a výše

Flirt dance: mírně pokročilí a výše

(EP71075, pravidelný kurz, začátek: 18. 9. 2020, konec: 18. 12. 2020)

Tento kurz startuje již svůj čtvrtý rok, pokud se nepletu. Ustálené složení osmi tanečnic je tady poslední dva roky. Věnujeme se stylu zvanému flirt dance a primárně se v kurzu zaměřujeme na choreografii, s níž se na konci semestru vystupuje (vystoupení není povinné, kurzu se můžete účastnit i bez ambice vystupování). Ukázka… (pokračování níže)

pátek 02. 10. | 17:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

2 995 Kč

Flirt dance: mírně pokročilí a výše O kurzu

Tento kurz startuje již svůj čtvrtý rok, pokud se nepletu. Ustálené složení osmi tanečnic je tady poslední dva roky. Věnujeme se stylu zvanému flirt dance a primárně se v kurzu zaměřujeme na choreografii, s níž se na konci semestru vystupuje (vystoupení není povinné, kurzu se můžete účastnit i bez ambice vystupování). Ukázka naší poslední choreografie.

V rámci kurzu se věnujeme i S faktorovému cvičení, chůzi, práci s hudbou atd. Primární je ale zaměření na choreografii. V podzimním semestru navážeme na choreografii s názvem In the bar, s níž jsme začaly už během karantény. Vůbec se ale nemusíte bát přidat, pokud již máte nějaké taneční zkušenosti, protože vše budeme určitě pomalu projíždět a pilovat a pilovat a pilovat.

Moc se těším na všechny známé i nové tváře. Nikol

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora