Centrum Tance logo
TS: Tango de Praga

TS: Tango de Praga

(EP74811, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2021, konec: 14. 12. 2021)

V následujícím semestru se vrátíme určitě k choreografiím Hra o trůny, It´s me a také k choreografii, kterou jsme tvořily v květnu a červnu 2020 a která zatím není zveřejněná. Nové tváře jsou vítány, ale spojte se prosím přímo se mnou - s lektorkou Nikol Mikeskovou nebo si přijďte vyzkoušet spolupráci do jedné z prvních lekcí.… (pokračování níže)

úterý 07. 12. | 18:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 590 Kč

513 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

TS: Tango de Praga O kurzu

V následujícím semestru se vrátíme určitě k choreografiím Hra o trůny, It´s me a také k choreografii, kterou jsme tvořily v květnu a červnu 2020 a která zatím není zveřejněná. Nové tváře jsou vítány, ale spojte se prosím přímo se mnou - s lektorkou Nikol Mikeskovou nebo si přijďte vyzkoušet spolupráci do jedné z prvních lekcí. Na začátku kurzu prosím případně počítejte s malým samostudiem, ale nebojte se videomateriálů máme hodně. Na všechny se těší Nikol

Tango můžeme tančit v páru nebo sami, ale také můžeme použít rekvizitu a tančit se židlí, pod židlí, na židli, vedle židle. O tom je náš kurz – tango se židlí na 1000 způsobů. Skupina Tango de Praga se specializuje na choreografie v tangovém duchu, z posledních kousků se můžete podívat třeba na tyto tři:

Tango de Praga 1 / Tango de Praga 2 / Tango de Praga 3

 

 

 

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora