Centrum Tance logo
Independent flirt

Independent flirt

(EP76807, pravidelný kurz, začátek: 7. 1. 2022, konec: 1. 4. 2022)

Tento kurz startuje již svůj pátý rok, pokud se nepletu. Ustálené složení osmi tanečnic je tady poslední dva roky. Věnujeme se stylu zvanému flirt dance a primárně se v kurzu zaměřujeme na choreografii, s níž se na konci semestru vystupuje (vystoupení není povinné, kurzu se můžete účastnit i bez ambice vystupování). Ukázka naší… (pokračování níže)

pátek 28. 01. | 17:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 190 Kč

3 224 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Independent flirt O kurzu

Tento kurz startuje již svůj pátý rok, pokud se nepletu. Ustálené složení osmi tanečnic je tady poslední dva roky. Věnujeme se stylu zvanému flirt dance a primárně se v kurzu zaměřujeme na choreografii, s níž se na konci semestru vystupuje (vystoupení není povinné, kurzu se můžete účastnit i bez ambice vystupování). Ukázka naší poslední choreografie. V rámci kurzu se věnujeme i S faktorovému cvičení, chůzi, práci s hudbou atd. Primární je ale zaměření na choreografii. V podzimním semestru navážeme na choreografii s názvem In the bar, s níž jsme začaly už během karantény. Vůbec se ale nemusíte bát přidat, pokud již máte nějaké taneční zkušenosti, protože vše budeme určitě pomalu projíždět a pilovat a pilovat a pilovat. Moc se těším na všechny známé i nové tváře. Nikol

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora