Centrum Tance logo
TS: Tango de Praga

TS: Tango de Praga

(EP76879, pravidelný kurz, začátek: 4. 1. 2022, konec: 29. 3. 2022)

Se skupinou Tango de Praga se blíže můžete seznámit ve videomedailonku, který jsme natočily v lednu 2022. V následujícím semestru se vrátíme určitě k choreografiím Hra o trůny, It´s me a také k choreografii, kterou jsme tvořily v květnu a červnu 2020 a která zatím není zveřejněná. Nové tváře jsou vítány, ale spojte se prosím… (pokračování níže)

úterý 25. 01. | 18:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 190 Kč

3 224 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

TS: Tango de Praga O kurzu

Se skupinou Tango de Praga se blíže můžete seznámit ve videomedailonku, který jsme natočily v lednu 2022.

V následujícím semestru se vrátíme určitě k choreografiím Hra o trůny, It´s me a také k choreografii, kterou jsme tvořily v květnu a červnu 2020 a která zatím není zveřejněná. Nové tváře jsou vítány, ale spojte se prosím přímo se mnou - s lektorkou Nikol Mikeskovou nebo si přijďte vyzkoušet spolupráci do jedné z prvních lekcí. Na začátku kurzu prosím případně počítejte s malým samostudiem, ale nebojte se videomateriálů máme hodně. Na všechny se těší Nikol

Tango můžeme tančit v páru nebo sami, ale také můžeme použít rekvizitu a tančit se židlí, pod židlí, na židli, vedle židle. O tom je náš kurz – tango se židlí na 1000 způsobů. Skupina Tango de Praga se specializuje na choreografie v tangovém duchu, z posledních kousků se můžete podívat třeba na tyto tři:

Tango de Praga 1 / Tango de Praga 2 / Tango de Praga 3

 

 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora