Centrum Tance logo
Skupina SP Ležérní mršky

Skupina SP Ležérní mršky

(EP77556, pravidelný kurz, začátek: 6. 4. 2022, konec: 21. 7. 2022)

Skupina Sp Ležérní mršky funguje už dlouho, jo jo dlouho, už ani nespočítám jak dlouho. Nové zájemkyně jsou vítány, ale dostavte se prosím přímo do lekce (první nebo druhé), kde se domluvíte se mnou a skupinou, zda splňujeme vzájemně své představy a očekávání. Těšit se zde můžete na flirt dance, trošku výrazového tance, a hlavně… (pokračování níže)

čtvrtek 21. 07. | 17:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 190 Kč

645 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Skupina SP Ležérní mršky O kurzu

Skupina Sp Ležérní mršky funguje už dlouho, jo jo dlouho, už ani nespočítám jak dlouho. Nové zájemkyně jsou vítány, ale dostavte se prosím přímo do lekce (první nebo druhé), kde se domluvíte se mnou a skupinou, zda splňujeme vzájemně své představy a očekávání. Těšit se zde můžete na flirt dance, trošku výrazového tance, a hlavně super kolektiv žen, které si ze sebe rozhodně umí udělat legraci. Počet a složení jsou víceméně ustálené, závislé pouze na tom, kdo je zrovna na rodičovské dovolené. Naše poslední choreografie No roots je zde: Sp Ležérní mršky video 

Naším novým tématem je choreografie s pracovním názvem Divoženky. Začaly jsme na ní pracovat už na jaře během karantény, ale určitě se k ní budeme vracet a oprašovat + se ji některé členky budou nově učit, takže se mezi nás určitě nebojte. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat…

Více na profilu lektora